Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні знесли незаконний гараж, залишивши авто просто неба

Можна лише уявити здивування власника гаража, коли вранці 15 листопада, прийшовши до свого автомобіля, він не виявив на звичному місці металевої будівлі. А все тому, що йому «пощастило» потрапити до списка з 92 порушників, чиї гаражні конструкції потрапили під демонтаж рішенням виконавчого комітету Херсонської міської ради. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Втім, процес розбору гаражів, які опинилися поза законом, не став для багатьох сюрпризом. Начальниця Інспекції з контролю за благоустроєм міста Олена Мазур завчасно озвучила перелік об’єктів, що підлягають знесенню, оскільки їхні власники не мають дозвільних документів.

З понеділка бригади комунальників розпочали демонтаж нелегальних будівель. Однак в одному з районів при розборі металевого гаража всередині стояв господарський Mitsubishi. Робітників цей момент анітрохи не збентежив: вони завершили процес розбору, занурили все необхідне у вантажівку та поспішили на наступний об’єкт. А позашляховик японського виробництва тим часом залишився «засмагати» під осіннім сонцем в очікуванні свого власника.

Олена Мазур ще раз звертається до всіх херсонців, чиї гаражі самовільно встановлені у дворах міста, з проханням не ігнорувати закон. Інспектор бачить три шляхи вирішення проблеми: надати документацію до департаменту містобудування і землекористування та оформити будову, або самостійно її прибрати. Якщо жоден із варіантів власникам не підходить, тоді набирає чинності третій – демонтаж згідно з рішенням виконкому.

Також начальник Інспекції з благоустрою опублікувала список адрес, де металеві гаражі встановлені без дозвільних документів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.