Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні з’явився перший пішохідний перехід з LED освітленням

З початком Нового року у Херсоні з’являється все більше корисних оновлень, які не можуть не радувати містян. Одним з останніх є перший пішохідний перехід з LED освітленням. Щоб дізнатися більше переходьте на наш сайт kherson-future.com.ua.

Освітлення вулиць і доріг безперечно є важливою темою для кожного міста. Зараз у багатьох містах функціонує світлодіодне освітлення на пішохідних переходах, яке необхідне для більшої безпеки людей. І тепер у Херсоні також є такий пішохідний перехід.

Встановили світлодіодне освітлення на перехресті біля відомої всім вулиці Суворова – популярного місця серед херсонців. Проведена робота – це перший реалізований у місті проєкт «МрійДій» (спільноти соціально активних людей, які прагнуть змінити життя містян на краще).

Результатами кропіткої роботи поділився у соціальній мережі Facebook співзасновник спільноти «МрійДій» Максим Бревда. Він стверджує, що проєкт втілити у життя було непросто, але все вдалося. Це перший досвід для Херсона у такому форматі, але чоловік сподівається, що влада міста візьме до уваги таку сучасну систему, адже це актуально, практично та естетично.

Особливість такого переходу в тому, що сигнал світлофора дублюється на спеціальну світлодіодну стрічку, яка знаходиться прямо під ногами пішоходів. Таке нововведення має підвищити безпеку всіх учасників дорожнього руху, нагадати пішоходам ще раз про те, що треба бути обачними та пильними, коли переходиш дорогу. Завдяки освітленню водії зможуть бачити пішохідний перехід і вчасно зупинятися.

Профінансовано LED-перехід у Херсоні завдяки внескам учасників спільноти «МрійДій» (LED частина) і міському бюджету (будівельна частина та плитка).

Сподіваємося, що херсонці бережно ставитимуться до такого оновлення і воно зможе довго працювати, забезпечуючи захист усім учасникам дорожнього руху у місті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.