Понеділок, 20 Травня, 2024

У Каховці вирішили продати будівлю колишнього кінотеатру

Каховська міська рада виставила на продаж будівлю кінотеатру імені Блюхера, що нефункціонує довгі роки. Востаннє тут приймали глядачів понад десять років тому. На жаль, спроби реанімувати покази успіху не мали. В результаті величезна будова в самому центрі міста стала покинутою, а городяни їздять дивитися прем’єри в сусіднє місто – Нову Каховку. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Роботу кінотеатру намагалися відновити у 2011 році. Проте спроба виявилася невдалою. Через низьку відвідуваність орендар відмовився проводити покази при незаповнених залах. І хоча міська влада готова була здати в оренду будинок лише за 1 гривню на рік, бажаючих не знайшлося. Тому все, що залишалося робити: відключити у приміщенні комунікації та повісити на дверях замок. Цікаво, що навіть візит на об’єкт виконавчого директора популярної всеукраїнської мережі кінотеатрів проблему не вирішив. Експертні висновки фахівців компанії щодо рентабельності будівлі були невтішними.

Причина цьому – працюючий кінотеатр у Новій Каховці, розташований від Каховки за 18 кілометрів. На сьогоднішній день там успішно функціонують два зали (великий та малий), де регулярно проводяться покази прем’єр.

У Каховці ж кіномани мають можливість колективно дивитися фільми лише в літній період – просто неба. Для цього іноді активістами реалізовуються тематичні проекти.

Чи захоче покупець будівлі колишнього кінотеатру відновити його роботу – питання відкрите. До речі, разом із цією будовою міська влада Каховки виставила на продаж будівлі колишнього готелю, друкарні та вечірньої школи. Дані про це опубліковані на сайті «Prozorro. Продажі».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.