Середа, 19 Червня, 2024

Закінчився конкурс від Херсонського краєзнавчого музею: хто переміг та який приз отримав

Нещодавно Херсонський обласний краєзнавчий музей на своїй сторінці в Інстаграмі опублікував допис з конкурсом. Там були детально описані його умови та приз, який отримає переможець у разі свого виграшу. Конкурс закінчився, вже визначено переможця, який отримав свій заслужений подарунок. Щоб дізнатися більше переходьте на наш сайт kherson-future.

Правильно виконали умови конкурсу близько ста людей. Кожному з учасників присвоювали порядковий номер, а потім рандомно обирали щасливця. Ним стала вчителька початкових класів зі Степанівки Марина Петровець. Жінка користується соціальними мережами, тому коли побачила, що проводиться конкурс від краєзнавчого музею, вирішила взяти участь.

І не дарма, адже все ж таки здобула перемогу та отримала подарунок – знайомство з дуже цікавою та оригінальною виставкою «Дорогоцінності з музейних сховищ». Додатково переможниця отримала чудовий солодкий приз – візитівку нашого міста, торт «Херсон».

Марина розповіла, що знайома з музеєм дуже давно, часто возить своїх школярів саме туди. І зараз з нетерпінням чекає закінчення карантину, щоб знову мати змогу познайомити дітлахів з цікавими експонатами краєзнавчого музею.

На виставку дорогоцінностей Марина прийшла з чоловіком. Це нова експозиція музею, тому для того, щоб більше людей про неї почуло, працівники музею вирішили зробити конкурс.  

Ця виставка є унікальною та надзвичайно цікавою. Там є прекрасні золоті та срібні предмети, які зможуть вразити будь-кого. Простір виставки обмежений, там може бути сім людей включно з екскурсоводом. Дорогоцінності показують у такому вигляді вперше, колекція включає майже всі найцікавіші експонати. Щоб подивитися на цю виставку, варто попередньо записатися.

Переможниця ж залюбки ознайомилася з дорогоцінностями музею та має чудові плани на вечір – смакувати тортом разом із подругами та колегами.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.