П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Херсоні відкрили перший в області туристично-інформаційний центр

З недавнього часу, одразу після приїзду на залізничний вокзал Херсона, всіх гостей почав зустрічати туристично-інформаційний центр. Це місце – помічник для кожного туриста, кого цікавлять подорожі. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Херсонщина є туристичним регіоном? Відповідь це питання знають не всі. Одні стверджують, що регіон славиться лише вирощуванням сільгосппродукції: огірків, помідорів, кавунів. Інші – що Херсонська область у туристичному плані може похвалитися хіба що морськими курортами. І щоб позбавитися цих стереотипів, громадський союз “Visit Ukraine” ініціював відкриття на території залізничного вокзалу туристичного інформаційного центру. У ньому всі туристи, які прибули на Херсонщину, зможуть дізнатися про популярні місця краю, обрати цікаву екскурсію чи оформити цілий тур кількома містами.

Як зазначає керівник ГС “Visit Ukraine” Антон Тараненко, інфоцентр забезпечить приїжджим гостям регіону всебічну інформаційну підтримку та підвищить імідж краю не лише по Україні, а й за її межами. А місце для відкриття центру було обрано невипадково, адже саме через стіни залізничного вокзалу щодня проходять десятки тисяч людей.

Працює локація щоденно з 8 до 20:00 (без перерви та вихідних). Варто зазначити, що з першого дня відкриття біля центру завжди багатолюдно. Для багатьох поява такого інформаційного пункту стала приємною несподіванкою. Тут можна не лише отримати кваліфіковану консультацію для туриста, а й придбати сувенірну продукцію. Серед них – корисні путівники, карти, буклети з інформацією про цікаві туристичні місця Херсонщини, магніти тощо.

Розташований туристично-інформаційний центр на першому поверсі, поряд із касами вокзалу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.