Четвер, 23 Травня, 2024

Храм Святого Георгія Переможця у Генічеській Гірці

Арабатська Стрілка добре знайома не лише мешканцям Херсонської області, але й українцям з інших регіонів. Це місце, де можна чудово провести літо та набратися яскравих емоцій на весь рік. Саме там вдається насолодитися сонечком і теплим Азовським морем, скуштувати різноманітних місцевих морепродуктів і просто відпочити на пляжі. Більше інформації – на сайті kherson-future.com.ua.

Окрім пісочку та водних атракціонів, на Арабатській Стрілці є багато цікавих локацій, які не завадить відвідати. Вони більше розкажуть про цю частину області та допоможуть отримати користь від свого відпочинку.

Прикрасою всієї Арабатської Стрілки являється храм Святого Георгія Переможця у Генічеській Гірці. Він дуже гарно виглядає та зможе вразити своїм зовнішнім виглядом навіть найвибагливішого туриста.

Історія храму

Цей вишуканий храм у Генічеській Гірці побудовано на початку ХХІ ст. Саме завдяки тому, що він побудований не так давно, його вигляд характеризується довершеністю, акуратністю, має сучасні обриси.

Освячений цей храм був у 2009 році. Ініціатором появи та спонсором будівництва являється сім’я Астафурових, які є відомими місцевими підприємцями. Значну роль відіграли також пожертвування християн, які теж виступали за появу такого релігійного об’єкта на Арабатській Стрілці.

Проєкт був створений архітектором В. Ф. Булгаковим. Поруч з храмом знаходиться меморіал військовим 127-ї артилерійської бригади Чорноморського флоту. Саме вони колись стримали натиск фашистів, відбили всі їх атаки та не пропустили їх до Криму. Ця подія стала невід’ємною частиною історії Арабатської стрілки, а згадкою про неї слугує цей меморіал.

Опис храму

Храм Георгія Переможця розташований на найвищій точці Арабатської Стрілки. Вибрати таке місце розташування цьому об’єкту було правильним і логічним рішенням. Усі ті, хто відвідує храм, мають чудову можливість насолодитися дивовижним краєвидом з висоти. Можна помітити і місцеві будиночки, і великі туристичні бази відпочинку, і прекрасне Азовське море, і багато інших навколишніх об’єктів.

Біля храму – охайна, чиста територія, якою приємно прогулюватися. Знаходитися там – одне задоволення. Там доволі багато рослинності, є різноманітні дерева. Помітно, що за територією приглядають і переймаються її охайністю.

Якщо говорити про зовнішній опис храму, то в ньому переважають насичений рожевий, темно-зелений і білий кольори. Святиня виглядає свіжо та привабливо.

Храм має доволі багато великих і маленьких віконець, які сприяли тому, що всередині нього завжди світло та комфортно.

Біля храму знаходиться невелика, затишна альтанка білого кольору, верхівка якої покрита сусальним золотом. Вона чудово доповнює загальний вигляд цієї релігійної локації та може стати гарним фоном для світлин.

В основному, парафіянами являються місцеві жителі. Але влітку, коли на Арабатській Стрілці з’являється чимало туристів, охочих відпочити на Азовському морі, до храму приходять і вони. Саме влітку біля храму найгарніше та саме тоді там можна зустріти найбільшу кількість людей.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.