Понеділок, 20 Травня, 2024

З ніг на голову: перевернутий будинок на Херсонщині

Наше життя інколи переповнене різними складними ситуаціями, роботою, домашніми обов’язками. Тому нам не вистачає якихось яскравих емоцій і нових вражень, які могли б розрядити, пожвавити, дати енергії. З метою прикрасити сірі будні, розбавити звичний і стриманий стиль міських забудов архітектори вдаються до неординарних рішень. Більше інформації – на сайті kherson-future.com.ua.

Наприклад, популярною та креативною сучасною ідеєю є зведення будинку «догори ногами». Тобто споруда має фундамент згори, а дах – внизу. Одна з таких цікавих і незвичайних будівель знаходиться в Херсонській області.

Де можна побачити перевернутий будинок на Херсонщині?

Таку чудернацьку оселю всі охочі зможуть побачити у місті Скадовську, а саме на території дельфінарію «Акварель». Знайти його буде легко й без зайвих зусиль, адже місцеві жителі добре знають про цю місцеву гордість і зможуть підказати дорогу, якщо буде необхідно.

Це місце стане чудовою локацією для оригінального дозвілля, яке запам’ятається надовго. Там буде цікаво як дорослим, так і дітям. Відвідувачі зможуть не лише подивитися як зовні виглядає цей специфічний будинок, але й побувати всередині, де все також розташоване за принципом «догори ногами».

Меблі, посуд, вазони з квітами та навіть унітаз – все закріплене згори. Творці цієї диво-оселі запевняють всіх, хто планує відвідати її, що боятись нічого, всі деталі (диван, стіл, стільці, квіти тощо) надійно прикріплені та ні в якому разу не відпадуть.

Потрапляючи всередину цього захоплюючого будиночка, людина відчуває дезорієнтацію, може запаморочитись голова чи затрястися ноги. Таке дозвілля буде викликом для людського вестибулярного апарату. Вперше зайшовши до будинку, не одразу розумієш його планування, те, що там є й вітальня, й кухня, й інші кімнати. Все ніби зливається і лише трохи пізніше починаєш розуміти, що до чого та бачити загальну картину.  

Більш веселого та цікавого заняття важко знайти. Побувавши у такому місці, люди заряджаються позитивом, новими враженнями та емоціями.

Більшість тих, хто потрапляє в цей чарівний будинок, роблять світлини на пам’ять. Вони виходять дуже цікавими та оригінальними, адже здається, ніби людина ходить по стелі.

Навіть машина, припаркована біля дому, теж висить згори та доповнює загальну атмосферу. Загалом, ця оселя варта того, щоб її побачити. В основному, її відвідують ті, хто приїздить влітку відпочивати на пляжі Скадовська, але вона зможе здивувати всіх охочих.

Будиночок у Скадовську – не єдиний у своєму роді

Аналогічні перевернути будинки є й в інших місцях України. Наприклад, подібна архітектурна споруда розміщена в Івано-Франківській області та приваблює чимало туристів. У своїй більшості – це ті, хто відпочивають у Буковелі.

Але ця оселя придатна для життя, адже всередині все розташоване традиційно для нашого сприйняття, що робить життя у ній комфортним і зручним.

Інший будинок «навпаки» вдало розташувався у столиці, в місцевому розважальному центрі. Він також успішно перевертає свідомість людей і дозволяє весело та цікаво провести час.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.