П’ятниця, 24 Травня, 2024

Біля одного з херсонських офісів туї прикували ланцюгами

Незвичний антивандальний метод щодо зелених насаджень придумав керівник одного з офісів Херсона. Висаджені у дворі туї в буквальному сенсі були прикуті ланцюгами до водопровідної труби, розташованої поруч. Детальніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Опубліковане херсонцем Василем Дорожинським фото в соцмережі викликало певний резонанс. Побачивши, що молоді деревця прикуті до землі не тільки корінням, а й кованими металевими ланцюгами, багато схвально одобрив в коментарях такий «лайфхак» проти злодіїв.

Наприклад, Марина Р. зазначила в коментарях, що це чи не єдине вірне рішення врятувати зелені насадження, придбання і догляд за якими – саме по собі витратний захід. Але робиться це не для того, щоб деревця в результаті були вкрадені і перепродані любителем «зрубати грошей по-легкому». Інші ж відзначили, що при бажанні розкрадач може не тільки туї вкрасти, але і прихопити з собою ланцюги, здавши їх в результаті на металобрухт. Знайшлися й ті, хто рекомендував на фасаді будівлі офісу встановити камери відеоспостереження, наявність яких змусить хулігана кілька разів подумати, перш ніж учинити подібне злодіяння.

Але так чи інакше, ситуація наочно демонструє, що у війні з розкрадачами всі засоби хороші. Дуже часто в Херсоні відбуваються факти, які інакше як вандалізмом не назвеш. Регулярно в поліцейських зведеннях з’являються повідомлення про розбиті лавочки, зламані сміттєві контейнери, розбиті ліхтарі, вкрадені саджанці. На жаль, не всі вміють цінувати те, що створено для загального блага. Часом у злодюжок спрацьовує банальне бажання легкої наживи, а іноді – просто спроба нанести суспільству шкоду в результаті алкогольного чаду. Але так чи інакше, страждають від цього насамперед херсонці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.