Понеділок, 20 Травня, 2024

Херсонець-екстремал зачепом прокотився на тролейбусі

Житель Херсона продемонстрував лайфхак, як заощадити на проїзді у громадському транспорті. Для цього достатньо мати чіпку хватку, вчепившись в тролейбус. Саме це він і зробив, завдяки чому став героєм соціальних мереж. Адже в цей час з салону автомобіля, що рухався позаду, процес зняла херсонка Галина Ляшевська. Вона ж і опублікувала ролик на своїй сторінці у Facebook, зробивши чоловіка популярним. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Жінка повідомила, що зуміла зняти лише фінальний момент «поїздки». Але й цього виявилося достатньо, аби побачити, наскільки небезпечний спосіб обрав цей «спайдермен». Адже він не лише ризикував власним життям, а й потенційно створив проблем водію тролейбуса, який не помітив лихача.

На щастя, все закінчилося без пригод: чоловік проїхав до своєї зупинки і зійшов з транспорту.

Цікаво, що такі екстремали в Херсоні – явище зовсім не рідкісне. Минулого року ще одна херсонка зняла на камеру свого смартфона чергового «зайця», який прямо на ходу вчепився у сходи за тролейбусом. Чоловік також проїхав кілька зупинок та благополучно сліз на тій, де йому було потрібно. Однак у процесі їзди він тримався за мокрі та слизькі поручні, через що зірватися на проїзну частину міг будь-якої миті.

Як підсумок, це не найкращий спосіб заощадити на проїзді у громадському транспорті. Адже лікування (і це в кращому разі) може коштувати в рази дорожче, ніж сплата п’яти гривень за квиток. Тим більше, що й невдалих прикладів їзди «зайців» також достатньо. Один із них трапився в Києві, коли молодик заліз на дах тролейбуса, проте на повороті втратив рівновагу і впав на асфальт, отримавши травми рук та голови. Притому ціль була не зекономити, а просто похизуватись перед друзями під час прогулянки містом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.