П’ятниця, 24 Травня, 2024

Чи буде продовжено шкільні канікули на Херсонщині?

Канікули, що наразі тривають, цього року почалися раніше в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації. 

Подробиці на сайті kherson-future.com.ua.

Місцеві освітні керівники дослухалися до рекомендації Міністерства освіти й науки та вчасно призупинили навчальний процес.

Варто зазначити, що деякі школи в області ще до початку канікул були на карантині. Також відомо про перебування цілих класів на режимі самоізоляції через підтверджений коронавірус у вчителів та учнів. 

За інформацію з сайту міськради, станом на 8 жовтня на Херсонщині захворіло 835 дітей. Нової статистики по херсонським дітям поки ще не має. Хочеться вірити, що відсутність таких даних пов’язана з тим, що діти перестали інфікуватися. Але це малоймовірно. 

Нагадаємо, що метою переносу канікул, окрім збереження здоров’я дітлахів, було зменшення навантаження на медичні заклади. А в цілому ситуація з коронавірусом в області поки що не покращується, за останню добу більше тисячі нових випадків. Про це під час брифінгу щодо протиепідемічних заходів у області доповів заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко. 

З огляду на це, виникають великі сумніви, що школи повернуться до звичного режиму роботи вже з наступного понеділка, як попередньо планувалося.

Головний санітарний лікар країни Ігор Кузін під час радіоефіру 14 жовтня повідомив про те, що ведеться обговорення можливого продовження терміну канікул. 

Зазвичай, восени школярі відпочивають від навчання тиждень або два. Цього раз період перебування дітей вдома може збільшитися вдвічі, а то й більше. Поки щодо терміну подовження ведуться дискусії. Чи буде це рішення стосуватися усіх регіонів України, зазначено не було. Скоріше за все так, хоча пан Кузін і підкреслював, що епідеміологічна ситуація в областях дещо відрізняється. 

Однак, стосовно Херсонщини, яка перебуває в найсуворішій карантинній зоні, особливих сумнівів не виникає. 

Найближчими днями чекаємо нових звітів і вказівок.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.