Понеділок, 20 Травня, 2024

Чи готова Херсонщина до початку опалювального сезону?

Поки в Херсоні триває помірно тепла погода, світить сонечко і люди ще беззастережно відчиняють кватирки своїх помешкань для провітрювання. Але найближчим часом синоптики прогнозують похолодання. Вже с понеділка температурні показники можуть знизитися до 0°С уночі й 11°-12° вдень. 

Більше новин на сайті kherson-future.com.ua

Багатьох херсонців цікавить питання, коли в цьому році розпочнеться опалювальний сезон і чи не буде ніяких неприємних сюрпризів у вигляді збоїв у роботі ТЕЦ. 

На херсонській ТЕЦ нещодавно відбулася зустріч з місцевими ЗМІ та експертами #ProTeplo − спільного інформаційного проекту Нафтогазу,  DiXi Group, ВГО Федерації роботодавців нафтогазової галузі,  а також Kyiv School of Energy Policy. 

Під час цієї зустрічі, керівництво ТЕЦ повідомило про стовідсоткову готовність потужностей станції та теплових мереж до повноцінної роботи в опалювальний період  2021-2022 року. ВО голови правління АТ Херсонська ТЕЦ Олександр Рововой розповів про проведення всіх необхідних іспитів і стан мереж. Але при цьому він поскаржився на борги за газопостачання й транспортування газу, спричинені несплатою населення за отримане тепло, і неспроможністю держави законодавчо врегулювати питання неплатоспроможності громадян. 

Журналісти також мали можливість побачити технічне оснащення станції, з яким їх ознайомив головний інженер ТЕЦ. 

На питання про те, коли розпочнеться опалювальний сезон, відповіддю було твердження, що готові розпочати постачання тепла хоч зараз, але є певні нормативи згідно з якими, опалення має запрацювати, коли протягом трьох днів середньодобова температура повітря  не перевищуватиме 8° С. 

Тож на них і орієнтуватимемось. 

Торік місцеві котельні запрацювали на початку листопада. Сподіваємося що, якщо похолодання буде критично швидким, ТЕЦ не зволікатиме.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.