Четвер, 23 Травня, 2024

Херсонські IT спілки — чим корисні та навіщо потрібні

Представники різних професій завжди об’єднувалися у союзи та спільноти. Робилося це завжди з метою комунікації та захисту представників професій. У Радянському Союзі були такі собі профспілки. У деяких країнах вони є навіть у 21 столітті. І люди продовжують у них вступати, бо вигода набагато більша, ніж внески. Але Україна позбавилася профспілок з розпадом Радянського Союзу.

Є люди, які скажуть, що зникнення профспілок це велика втрата. На плечі профспілок лягала велика відповідальність, але й робітники з ними почувалися захищеними. Не те, що зараз.

Представники IT у Херсоні самостійно організували деякі подібні профспілки. Це не те, що було раніше. Швидше це організації IT фахівців, які всіляко підтримують одна одну. Більше на нашому сайті kherson-future.com.ua.

“Ми – херсонці”

Ця асоціація відома не тільки херсонцям, які працюють у світі IT, але й усім бізнесменам. «Ми – херсонці» – це бізнес – асоціація, яка існує для захисту прав та інтересів усіх бізнесменів Херсонської області. IT входить у низку ключових напрямів діяльності асоціації. Чому саме ІТ сказати складно. Швидше за все це пов’язано з тим, що IT сфера одна з найгірше захищених сфер діяльності з законодавчої сторони. Хоча й самі айтішники грішать обходами законів.

На шляху становлення бізнесу його творці стикаються з багатьма підводними каменями, які поступово вчать їх розбиратися практично у всьому. Але, зовнішня допомога та підтримка ніколи не буде зайвою. Так, «Ми — херсонці» допомагає захищати права та свободи не лише роботодавців, а й працівників. Кожен може звернутися до асоціації з проблемою чи проханням та отримати консультацію або допомогу.

Крім захисту організацій вони допомагають об’єднати підприємців різних сфер і рівнів діяльності. З їхньою допомогою не тільки роботодавці можуть знаходити працівників, а й обростати новими бізнес-зв’язками.

IT конференції

Крім різних спільнот, для херсонських айтішників у місті та області існують різні конференції. Їх організовують як окремі компанії, так і у союзі один з одним. Це ще один спосіб комунікації спеціалістів у IT сфері.

Наприклад, IT Talk Kherson – це низка зустрічей на різні теми зі світу IT. Їхні теми стосуються різних напрямів та технологій для роботи. У своїй роботі IT програмісти використовують різні мови програмування, програми та послуги. Світ комп’ютерних технологій дуже часто змінюється, що призводить до необхідності стежити за всіма новинками і тримати руку на пульсі.

IT Talk Kherson організовують у херсонському офісі DataArt – іноземна компанія з представництвами у багатьох українських містах. Крім IT Talk Kherson, вони організовують IT Trend Conference. Цю конференцію присвятили підбиттю підсумків минулого року у світі IT та обговорення майбутніх перспектив регіону. Херсонська область досить перспективна у світі IT та потребує додаткового розвитку.

Незважаючи на те, що IT кластер у Херсоні досить невеликий і сам ринок не сильно розвинений, професійних конференцій у місті вистачає. IT Day Kherson – соціально спрямована конференція не тільки для IT, що вже працюють у світі, але й просто для тих хто тільки цікавиться цією професією.

Соціально спрямовані конференції спрямовують свої наміри переважно на соціальну частину життя. Люди, які працюють у сфері IT, стикаються з більшістю таких же проблем, як і представники інших професій. І оскільки в Україні відсутні профспілки, то людям потрібні конференції для обговорення проблем. Але, крім соціальної складової, на IT Day Kherson обговорюються і робочі моменти. Це ще одна можливість обговорити з колегами усі новинки та проблеми. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.