Вівторок, 18 Червня, 2024

IT для дітей у Херсоні: користь або забаганка батьків

Як виховати щасливу та всебічно розвинену дитину? Це одне з найскладніших питань педагогіки та батьківства. Хтось каже, що з дитиною потрібно розмовляти в утробі, хтось, що у 2 роки настав час йти на курси англійської мови. Підходів та думок багато. Хоча не всі у них вірять.

У Херсоні представлена ціла ніша освіти для дітей у сфері IT. Ось тільки, чи потрібно це все? Що дає IT освіта для дітей у шкільний час. І скільки коштує майбутній успіх. Більше на нашому сайті kherson-future.com.ua.

Місцеві школи

У Херсоні представлений цілий спектр найрізноманітніших приватних шкіл, які обіцяють навчити дитину комп’ютерному програмування.

У місті є, як місцеві школи, так і представництва великих українських мереж.

Кожна школа пропонує приблизно однаковий набір навчальних програм. Тут вам і навчання базового програмування, і створення програм на платформі Android, і базові мови програмування, і вебдизайн. Не все одразу, звичайно ж. У тому плані, що батьки чи діти самі обирають, який напрямок їм цікавий. Хоча тут постає перше питання: а чи знають діти самі в такому віці, яку частину ІТ вони хочуть вивчати?

Одна зі шкіл знаходиться на вулиці Перекопська. Її географічне розташування — на стику двох районів — дає перевагу перед іншими школами. Незважаючи на те, що кожна із херсонських шкіл конкурує між собою, учнів вистачає всім. Батьки активно намагаються вкласти максимум у розвиток своїх дітей.

В основному в ІТ школи набирають у віці від 6 до 14 років. Але в місті є спільні школи — для дітей та дорослих. Це чудовий варіант для тих батьків, які хотіли б займатися разом із дітьми. З’являється можливість контролювати навчальний процес дитини. Спостерігати за викладанням за успіхами дитини.

Окрім стандартного комп’ютерного програмування у Херсоні є унікальна школа робототехніки. Там дітей навчають не лише написання кодів та створення додатків для телефонів, але ще й навчають як створювати роботів. Багато хто стверджує, що за роботами майбутнє. Тож робототехніка йде попереду стандартного програмування.

А кому це потрібно?

Зарплати у сфері IT одні з найвищих, тому такий внесок у майбутнє дитини дуже розумний. Але чи приносить це реальну користь. Тобто, чи не дурять батьків засновники IT шкіл обіцяючи нереальне?

Якщо розглядати IT освіту за принципом досягнення цілей, де головна мета це IT фахівець, а нижча — розвиток навичок, то така освіта для дітей все-таки несе користь.

Неодноразово доведено вплив подібної освіти на розвиток інших корисних навичок. Як когнітивних, так і розумових. Та й загалом на загальний розвиток дитини. Програмування розвиває в дитині логічне мислення, навички роботи в команді, посилює допитливість та спрагу розуму до знань.

Перший етап навчального процесу з дітьми відбувається у вигляді гри. Мова програмування складна, і щоб діти її зрозуміли про неї потрібно говорити їхньою мовою. Отже, навчити дітей програмування цілком реально. Але тут на сцену виходять батьки. Діти надто швидкоплинні у своїх уподобаннях. Сьогодні їм подобається одне, а завтра вже інше. І батькам варто допомагати та наставляти їх. Іноді навіть сідати поруч і разом з дітьми займатися програмуванням, щоб розуміти, наскільки дитина засвоює пройдений матеріал.

До 2022 року ціна на навчання у херсонських IT школах починалася від тисячі гривень за місяць та вище. Все залежить від престижу школи, матеріалу, що викладається, і віку дитини. За кілька років сума набирається не маленька, але в майбутньому все це може окупитися з надлишком.

До того ж IT освіта у шкільні роки стає чудовою підмогою для майбутньої вищої освіти. Отримані знання в дитячі роки дають дитині фору перед іншими студентами, для яких програмування це новий шлях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.