Четвер, 23 Травня, 2024

Херсонський державний університет до карантину готовий

Як стало відомо, з 15 жовтня Херсонська область увійшла до «червоної» карантинної зони. Згідно з встановленими законом обмеженнями, під час «червоного» рівня карантину, працювати у звичному режимі можуть лише ті заклади освіти, усі працівники яких отримали повний курс вакцинації препаратами з переліку дозволених ВООЗ, і мають відповідні документи, що це підтверджують. Більше інформації на сайті kherson-future.com.ua.

Керівництво ХДУ поставилося до цієї вимоги дуже відповідально і робить усе можливе, аби здобувачі могли отримувати знання у звичних умовах, а не лише на платформі «Zoom».

Станом на сьогодні, в університеті відбулося вже чотири етапи вакцинації. Не може не радувати той факт, що серед охочих щепитися, окрім співробітників, є й самі студенти. Особливо активними і свідомими є відвідувачі ІV курсу, які розуміють що вже скоро, під час практики, вони як стажери працюватимуть в освітніх закладах і в усіляких державних установах, де вакцинація є обов’язковою вимогою. Отже, своєчасне щеплення необхідне їм не тільки для власного убезпечення від ризику інфікування COVID-19, а й для дотримання всіх вимог закладів, які надають їм можливість практикуватися.

Херсонський державний університет впевнено наближається до рівня стовідсоткової вакцинації співробітників. За інформацію з сайту університету наразі вакциновано понад 90% викладацького складу та інших працівників. 18 жовтня друге щеплення отримають близько 150 співробітників. А 20 жовтня стартує чергова сесія вакцинації для всіх охочих, яка відбуватиметься на базі медцентру XДУ на території гуртожитку №3. 

Керівництво, викладачі й більшість студентів налаштовані оптимістично, і з нетерпінням чекають запланованого повернення закладу до звичного режиму роботи вже з 18 числа поточного місяця.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.