Четвер, 23 Травня, 2024

Херсонський лікар-онколог – двічі рекордсмен України з плавання

У робочий час Сергій Межерецкий приймає пацієнтів, а після 18:00 – відправляється в басейн. Захоплення плаванням допомогло чоловікові не тільки тримати себе в прекрасній фізичній формі, але і встановити два рекорди на чемпіонаті України в категорії «Мастерс». Подробиці – на сайті kherson-future.com.ua.

Сергій займається плаванням з самого дитинства. На жаль, був період, коли улюблене хобі стало на паузу через відсутність в Херсоні басейну. Але коли в 2012 році на ТРЦ «FABRIKA» відкрився великий комплекс для любителів і професійних плавців, то відразу ж купив до нього абонемент.

Там Межерецкий познайомився з однодумцями, які долучили його до ветеранському руху плавців. Так звичайне хобі переросло в бажання спробувати сили на змаганнях. З першої ж спроби була здобута перемога. І тепер в графіку лікаря кожні півроку – до 5 змагань різних рівнів. Можна було б і частіше, але все впирається у фінанси і особисту зайнятість Сергія.

Нещодавно херсонський плавець встановив два рекорди: проплив 50-метрову дистанцію вільним стилем за 27,92 секунди, а на стометрівці поліпшив власний рекорд на 2 секунди.

Отримані результати Сергія – результат наполегливих тренувань. Він не тільки займається плаванням практично кожен день по півтори години, але і коли необхідно – підключає силові навантаження в тренажерному залі. Також спортсмена консультує заслужений тренер України Стелла Бенедик, яка є наставницею паралімпійської чемпіонки Елізавети Мерешко.

Тепер в планах лікаря-плавця – наступні змагання, які проходитимуть в Харкові з 5 по 7 листопада. Спортивна база там має 50-метровий басейн, що дає хороші шанси для Сергія Межерецкого встановити новий національний рекорд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.