Понеділок, 20 Травня, 2024

Інновації в херсонському драмтеатрі

Херсонський музикально-драматичний театр ім. Миколи Куліша розпочав новий сезон, представивши нові можливості для місцевих театралів.

Більше новин на сайті kherson-future.com.ua.

Керівництво театру анонсувало відкриття VIP-лож. Інформація розміщена на офіційному сайті  театру.

Це чудова новина для шанувальників театрального мистецтва, які ходять на вистави не поодинці, люблять ексклюзивний сервіс і комфортні умови та готові за це платити. Відтепер вони матимуть можливість переглядати вистави, які йдуть на великій сцені, з особливим  шиком.

У такій привілейованій  ложі може розміститися 4-8 осіб. 

Для потенційних покупців VIP квитків запропоновано: особливу камерну атмосферу, окремий гардероб, персональне обслуговування й чудовий оглядовий простір.

Квитки вже поступили у продаж

Херсонський драматичний впевнено йде в ногу з часом і генерує нові ідеї, аби задовольнити вимогливу публіку.

Нагадаємо, що ще влітку трапилася надзвичайна подія − було проведено аукціон ролів, на якому розігрували ролі для вистави «Дванадцять стільців». Про цю подію під час брифінгу з представниками преси повідомляла керівниця літературно-драматичної частини їїтеатру Альона Мовчан.

Щасливі аукціонери, а це звичайні херсонці, чия професійна діяльність з театром ніяк не пов’язана, отримали можливість виступити на великій сцені й відчути себе справжніми акторами.

За останньою інформацією з театрального сайту, учасники-непрофесіонали активно займаються підготовкою, беруть участь у репетиціях, фотографуються для реклами вистави перед прем’єрою.

Робота над виставою наразі просто кипить. Режисер Сергій Павлюк, відомий своїм нестандартним підходом до усього, заохотив виконавця ролі монтера Мєчникова, попрацювати разом з робітниками сцени, аби краще вжитися в образ. Для людини з дипломом юриста це стало сміливим експериментом.

На випадок непередбачуваних обставин, через які хтось з аматорів не зможе взяти участь у виставі, їх замінять професійні актори. 

Нагадуємо, що театр віднедавна працює, дотримуючись усіх вимог карантину червоного рівня небезпеки, тому відвідувачам необхідно мати сертифікати або довідки про щеплення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.