Понеділок, 20 Травня, 2024

Критична ситуація з транспортом у Херсоні

Після введення “червоних” обмежень у Херсоні, місцеві перевізники перестали випускати достатню кількість транспорту на маршрути, що призвело до великого скупчення людей на зупинках. 

Цю подію з 18 жовтня висвітлюють у місцевих ЗМІ. “Херсон Майбутнього” не залишається осторонь.

 Більше інформації читайте на сайті kherson-future.com.ua

Ситуація склалася так, що водії, налякані величезними штрафами відмовляються виходити на роботу. На рішення декого впливає й нервова обстановка на маршрутах, через обмеження кількості пасажирів. 

Самі перевізники незадоволені відсутністю прибутку за карантинних  умов перевезення і при чинній вартості проїзду, тож невихід маршруток на рейси, безумовно, на їх відповідальності.

Тим часом, постраждалі від перебоїв з транспортом херсонці обурені, а водночас розгублені тим, що не можуть вільно пересуватися містом. Електротранспорту на жаль теж недостатньо, аби перевезти всіх.

Сьогодні, хто може, дістається до роботи на власній машині, або викликає таксі. Чимало й тих, що змушені  ходити пішки, долаючи великі відстані. Але не во всіх вистачає на це сил і здоров`я. Що вже казати за пенсіонерів, які працюють, або людей, що змушені діставатися на роботу в інший кінець міста. 

До чого ситуація, що склалася, може призвести надалі, складно навіть уявити.

Тим часом, мер Херсону Ігор Колихаєв на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє, що в курсі критичного стану пасажирських перевезень у місті, і намагається вирішити це питання на різних рівнях. Він вибачається за тимчасові складнощі, й запевняє, що вони з командою роблять усе можливе для покращення життя в місті. 

Однак, з його допису стає зрозумілим, що місцева влада не може розв’язати цю задачу по-швидкому, через брак транспортних засобів і неможливості терміново відшукати нових перевізників на заміну теперішнім. 

Втім, мер обнадіює херсонців тим, що наразі обговорює питання можливого ввозу великих і містких автобусів з країн Євросоюзу, і впевнений в успішній реалізації цього задуму.

Чи реально зробити це за короткий термін і чи буде цього достатньо, аби перестали збиратися черги на зупинках, прогнозів поки що ніяких озвучено. 

Тож залишається, як завжди, набиратися терпіння й сподіватися на краще.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.