Четвер, 23 Травня, 2024

МОЗ повідомляє про виділення коштів на кисень для Херсонщини

Нещодавно з робочим візитом до Херсонщини завітав новий міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. 

Більше інформації на сайті kherson-future.com.ua.

В результаті поїздки, метою якої було ознайомлення з епідеміологічною ситуацією області, пан Ляшко прийняв рішення про виділення Херсонщині додаткових коштів для придбання достатньої кількості кисню. 

Про це повідомляють на сайті міністерства. Разом з тим, міністр пообіцяв перевірити раціональність витрат коштів, які були надані області раніше.

За інформацією з місцевої ОДА, потреби кисню на Херсонщині останнім часом суттєво збільшились. 

Це пов’язано з широким розповсюдженням коронавірусної інфекції серед населення. 

В.О. директора Департаменту здоров’я в області Галина Кучер під час наради повідомила, що обсяги спожитого кисню в області в порівнянні з минулим роком збільшились в чотири рази. З моменту переходу Херсонщини до «червоної» зони карантину, навантаження на лікарні постійно зростає. 

Наразі ковідні відділення завантажені більше ніж на 70 відсотків місць, а у багатьох лікарнях і на всі 100. 

За останніми відомим даними, на стаціонарному лікуванні знаходяться 1103 людини з середнім ступенем важкості хвороби ковід-19. Більше восьмиста отримують кисень. Важкий перебіг спостерігається у 85 осіб, близько половини з них отримують високопотокову кисневу терапію, всі інші на апаратах ШВЛ.

Тож, обіцяні гроші Херсону потрібні в буквальному сенсі, як повітря.

Слід зауважити, що Кабінет міністрів швидко зреагував на розпорядження міністра,− вже два дні тому була затверджена постанова, згідно з якої Херсонська область отримає 17 мільйонів гривень. 

Гроші виділятимуться з коштів, передбачених спеціальною програмою, що розроблена задля боротьби з ковідом і його наслідками.

Хотілося б, щоб цих ресурсів дійсно вистачило, аби повністю задовольнити потреби хворих на ковід херсонців у такому необхідному для їх життя кисні.

Сподіваємося, що спільними зусиллями медиків і управлінців, епідеміологічна ситуація на Херсонщині найближчим часом зміниться на краще.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.