Четвер, 23 Травня, 2024

На митниці Херсонщини – кінологічний поповнення

Ряди кінологічної служби митниці в Херсонській області, Автономної Республіки Крим та м.Севастополя поповнив Хазар. Так звуть бельгійську вівчарку (малінуа), яка під чуйним поглядом особистого кінолога Владислава Савельєва служить на кордоні, щоб протистояти злочинам з транспортування наркотиків. Детальніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Півроку тому Хазар пройшов спеціальний курс в департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної митної служби України. Не кожна собака у віці двох років може похвалитися наявністю сертифіката з виявлення наркотиків і психотропів.

Як зазначає Владислав Савельєв, порода бельгійської вівчарки серед правоохоронних органів користується великою популярністю. Ці пси мають гострий розум, швидку реакцію, дуже працелюбні і віддані своєму господареві. До того ж малінуа володіють феноменальною пам’яттю і здатні запам’ятовувати важливі для них команди.

Служить на митниці ще одна вівчарка – по кличці Марго. Її кінолог Андрій Віноградчій – співробітник з 20-річним стажем. Як зазначає митник, за три роки служби Марго навчилася визначати 11 запахів різних наркотичних і психотропних препаратів. Більш того, на рахунку у вівчарки є великий розкритий злочин, пов’язаний з виявленням 20 кілограм канабісу. Його в лютому цього року в бензобаку автомобіля незаконно намагалися переправити з материкової України в окупований Крим.

У відомстві поповненню раді. Тепер на митниці працюють дві кінологічні команди, здатні ефективно протидіяти злочинам незаконного транспортування наркотичних і психотропних речовин. Рівень натренованості Марго і Хазара дозволяють їх виявити навіть в невеликих кількостях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.