Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні старі конструкції білбордів змінюють на LED-екрани

У тому, що реклама – двигун прогресу, немає жодного сумніву. Однак Херсон у цьому плані може похвалитися великою кількістю місць, де цей прогрес не просто зупинився, а й ще гірше – істотно зіпсував зовнішній вигляд міста. Слід зазначити, що старі металеві щити викликають серед херсонців обурення ще й тому, що їхній стан залишає бажати кращого. За останні роки виникало чимало ситуацій, коли конструкції валилися прямо на пішохідну чи проїжджу частину. Схоже, мерія Херсона почула обурення жителів міста, анонсувавши довгоочікувану заміну щитів на нові LED-екрани. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Як повідомляють у Херсонській міській раді, на сьогодні комунальними службами вдалося демонтувати 95 конструкцій, які або псували зовнішній вигляд території, або перебували в аварійному стані. При цьому акцент робиться не лише на центральні вулиці та автомагістралі, а й на фасади багатоповерхівок, які також перенасичені зовнішньою рекламою.

Паралельно з демонтажем у Херсоні проводиться установка LED-екранів для розміщення реклами. Як зазначають у мерії, сучасний пристрій не тільки виглядає куди естетичніше, але й здатний замінити відразу кілька білбордів. Адже один екран здатний відтворювати одразу кілька пропозицій. Більше того, монітори пропонують ширший формат для рекламодавців, оскільки на них можна транслювати не лише зображення, а й відеоролики.

При цьому чиновники наголосили, що LED-екрани встановлюють за певними правилами та алгоритмами. Зокрема, щоб яскраві монітори не розташовувалися поряд із будинками багатоповерхівок, тим самим не заважали їх мешканцям у темну пору доби.

На сьогоднішній день вже встановлено 10 конструкцій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.