П’ятниця, 24 Травня, 2024

Херсон знову встановлює флагшток

Про це стало відомо після того, як “Агенція регіoнальнoгo рoзвитку “Oфіc єврoінтеграції” Херcoнcькoї oблаcті” оголосила про тендер на встановлення флагштоку, висотою у сімдесят метрів. Больше на сайте kherson-future.com.ua.

Незважаючи на попередню невдачу, міська влада хоче повторити спробу встановити-таки той флагшток, бо “це принципова позиція”. Стало відомо, що його вже придбали. Наразі він лежить у розібраному стані. Хто саме витратив на нього гроші наразі невідомо. 

Його мають розмістити біля обласної бібліотеки імені Олеся Гончара, у Парку слави. За задумом, роботи мають початися у перший день весни, а завершитися саме напередодні 31 річниці незалежності України.

За інформацією із сайту Prozorro відомо, що оголошена початкова вартість виконання 3цього замовлення становить майже 19 мільйонів гривень. Уся ця сума має бути використана переможцем тендеру для влаштування території, підготовки потрібних документів та безпосередньо встановлення флагштоку. 

Минулого року у Херсоні вже намагалися встановити національний рекорд з найвищим флагштоком у країні на честь свята Державного прапора на тому ж місці. На жаль, 20 серпня він не вистояв і впав прямо на іномарку, що стояла неподалік. Як виявилося, його власником був Віталій Караваєв:керівник oблуправління будівництва, рoзвитку теритoрій та фінанcoвoгo забезпечення. Тоді інтернет просто вибухнув від коментарів користувачів. Вони дуже багато жартували з цього приводу, а також зазначали про те, що карма таки існує і працює, як слід.

Сам постраждалий до поліції не звертався, проте правоохоронці все одно знайшли собі раду. У підсумку вони відкрили дві справи зі статей ККУ:про “службову недбалість”(стаття 367) та “пoрушення правил безпеки під чаc викoнання рoбіт”(стаття 272). Як зазначив на своїй фейсбук-сторінці Едуард Науменко, заступник голови ХОДА, причиною падіння стала стропа, яка обірвалася. Однак він додав, що усіх необхідних стандартів було дотримано, а стропа була новою. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.