Понеділок, 20 Травня, 2024

Херсонщина таки потрапила «помаранчеву» зону карантину

По завершенню новорічно-різдвяних свят на сайті Міністерства охорони здоров’я з’явилася інформація, де Херсонщина потрапила до «помаранчевої» зони епідеміологічної безпеки. Така позиція в рядку з іншими «жовтими» регіонами не на жарт стривожила багатьох жителів області. Що ж сталося насправді читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Заперечують дані сайту МОЗ представники міської влади у Херсоні. За словами в.о. заступника міського голови Романа Головня, на сьогоднішній день область не лише тримає позицію «жовтого» рівня епідеміологічної безпеки, а й упевнено наближається до «зеленої» позначки. Минулої доби в обласному центрі зафіксували всього 10 випадків захворювання на COVID-19, а серед 180 ліжок для інфікованих заповнено лише 40. За словами чиновника, попадання Херсонщини в «помаранчеву» зону він вважає не більше, ніж технічною помилкою, яку припустилися на сайті Міністерство охорони здоров’я.

Проте представники МОЗ запевнили, що жодної технічної помилки на сайті не сталося. Міністерством ведеться формування таблиці виключно за даними, що надаються з регіонів. Процес переведення в помаранчеву зону відбувається автоматично. Все, що для цього потрібно, – перевищений показник цього індикатора. Більше того, для переведення регіону до іншої карантинної зони більше не потрібно проводити засідання Національної комісії з питань ТЕБ ​​та НС.

Нагадаємо, 15 жовтня 2021 року Херсонщину першою в Україні було визначено у «червону» зону епідеміологічної небезпеки. Незабаром на території Каховської міської лікарні було розгорнуто мобільний госпіталь МНС України на 120 ліжко-місць. Він пропрацював у місті до середини листопада. Із «червоної» зони в «жовту» регіон перевели 7 грудня 2021 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.