Четвер, 23 Травня, 2024

У Каховці змушують купувати препарати від COVID-19, які мають відпускати безкоштовно

Керівництво центральної міської лікарні звинувачують у корупції. Про це заявила колишня пацієнтка та за сумісництвом депутат міської ради Наталія Капустіна. За її словами, вона змушена була купувати препарати для лікування від COVID-19, хоча за протоколом вони повинні надаватися безкоштовно, оскільки Національна служба здоров’я України виділяла на це гроші. За цим фактом вона написала заяву до поліції. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Як зазначає Капустіна, частину періоду перебування на стаціонарному лікуванні вона оплачувала зі свого гаманця. На підтвердження своїх слів депутат зберегла всі рецепти та чеки після купівлі препаратів, які надала правоохоронцям. Водночас керівництво лікарні заяву колишньої пацієнтки називає наклепом та стверджує, що лікування Капустіної проводилося повністю безкоштовно. Тому у відповідь подало зустрічну заяву до поліції.

Проте на боці депутата міськради виявилося чимало інших кахівчан, які також проходили лікування у ковідному відділенні міської лікарні. Наприклад, одна з місцевих мешканок, яка не захотіла називати свого імені, підтвердила, що під час лікування матері їй доводилося все купувати самостійно: від шприца і рукавичок до препаратів від COVID-19.

Капустіна впевнена, що всі дії керівництва лікарні покриваються міською владою. І як аргумент називає відмову більшості депутатів на останній сесії підтримати ініціативу залучення фахівців НСЗУ, які могли б надати незалежну, компетентну відповідь. Проте таке небажання ворушити питання не зупинило окремих народних обранців, які направили до Національної служби здоров’я відповідний депутатський запит, на який чекають відповідь.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.