П’ятниця, 24 Травня, 2024

Яких змін слід чекати в житті херсонців з посиленням карантину?

  З приходом осені ситуація з COVID-19 в Україні стала загострюватися. Херсонщина не є виключенням. На жаль, статистика захворювань свідчить про те, що кількість хворих невпинно зростає. Деталі на сайті kherson-future.com.ua.

Лікарні Херсонської області щоденно приймають до себе нових пацієнтів і їхня кількість подекуди просто вражає. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення, що Херсонська область з 15 жовтня переходить у «червону» зону. Нагадаємо, що перебування у цій зоні передбачає заборону:

  • роботи ТРЦ, кінотеатрів, усіляких розважальних закладів;
  • проведення різноманітних масових заходів, концертів, спортивних матчів;
  • роботи освітніх закладів (виключенням є дитячі садочки, початкові класи шкіл);
  • роботи непродовольчих магазинів, ринків;
  • роботи закладів громадського харчування тощо.

       Сьогодні можна спостерігати зменшення кількості маршруток на дорогах міста, що пов’язано з відмовою водіїв виходити на маршрути. Вони пояснюють це тим, що їм невигідно возити лише сидячих пасажирів. Вже відомо, що шкільні канікули в херсонських школярів розпочнуться раніше (з 18 жовтня), ніж це було заплановано через ситуацію з коронавірусом у місті. Зрозуміло, що аптеки, продовольчі магазини, АЗС, банки так і залишаться доступними, відкритими для херсонців, якщо вони дотримуватимуться всіх протиепідемічних правил та норм. Херсонцям варто перевірити наявність у себе захисних масок, тому що придбати щось у супермаркеті чи заправитися пальним без них буде неможливо. Це ж стосується і проїзду в громадському транспорті. Водії будуть вимагати носіння захисної маски, бо вона є необхідною мірою захисту як себе, так і людей, які будуть поруч.

       Місцева влада матиме можливість додатково запроваджувати якісь обмеження, якщо ситуація буде того потребувати. Маємо надію, що Херсонщина недовго залишатиметься в червоній зоні, кількість хворих буде знижуватися і всі зможуть знову спокійно ходити до різних громадських закладів, на масові заходи, робити покупки в ТРЦ тощо. А поки набираємось терпіння, бережемо себе і своє здоров’я.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.