Понеділок, 20 Травня, 2024

Херсонську область можуть торкнутися віялові відключення електроенергії

Херсонщина має готуватися до енергетичної кризи. Про це заявила фахівець у галузі ЖКГ Крістіна Ненно. Наш регіон разом із Київською областю першим подав заявки від старост на віялові відключення електроенергії. Як проходитиме процедурне знеструмлення – читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Обмежити обсяги споживаної енергії для населення планується на 10 годин. Торкнеться це переважно невеликі села в малонаселених районах області. І причина цьому не лише в економії.

Крістіна Ненно, коментуючи ситуацію із підготовкою до нового опалювального сезону, назвала ситуацію нестабільною. Наприклад, у Києві немає жодного району, де на сьогоднішній день не можна зустріти перериті дороги через ремонт тепломереж. Втім, в інших регіонах ситуація не краща. І ремонтуються ці ділянки на голому ентузіазмі, адже влітку ніхто на цю статтю витрат не виділяв грошей. Тому результат – витрачений час на “латання дірок”, а також додаткові витрати на відновлення асфальтного покриття.

Крім того, експерт з ЖКГ зазначає, що цього опалювального сезону не варто чекати занадто гарячих батарей. Причина – обмежені газові запаси на зиму. Якщо сезон буде холодним або відбуватимуться часті аварійні ситуації, цих запасів може не вистачити. Компенсувати дефіцит вугіллям буде неможливо, оскільки цього енергоресурсу в Україні теж вкрай мало. Все тому, що більшість країни Європи, через зростання цін на блакитне паливо, повертаються до закупівель цієї корисної копалини, вартість якої значно нижча.

Тому фахівець із житлово-комунального господарства бачить вирішення проблеми в одному – вимушено повернутися до традиції 1990-х років та проводити планові віялові відключення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.