Неділя, 14 Липня, 2024

Херсонський музей знову запрошує пенсіонерів на безкоштовну екскурсію

Давно став стереотипом той факт, що люди поважного віку проводять своє дозвілля виключно біля телевізора або за рішенням сканвордів. Сьогодні для пенсіонерів у Херсоні існує чимало варіантів для саморозвитку: уроки французької мови в університеті третього віку, курси з освоєння персонального комп’ютера та смартфона, сучасна література у бібліотеках міста, відвідування тематичних гуртків та аматорських ансамблів при палацах культури. А знедавна у всіх бажаючих пенсіонерів з’явилася можливість регулярно відвідувати безкоштовні екскурсії в музеях Херсона. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Відкрити для себе щось нове, розширити світогляд та знайти нові знання людей похилого віку запрошують 14 січня до Музею природи. Всі екскурсанти зможуть побачити скелет велетня кита-фінвала, а також дізнатися цікаву інформацію про мешканців Світового океану.

Для того, щоб стати учасником безкоштовної екскурсії в Музеї природи, потрібно лише записатися за телефоном 050 396 70 06. Також обов’язковою умовою є довідка про пройдену вакцинацію проти Covid-19 або документ, що свідчить про несумісність організму з імунізацією.

Адреса музею: вулиця Театральна, 5. Початок екскурсії об 11:00.

Нагадаємо, минулого місяця для пенсіонерів було організовано безкоштовну екскурсію в Обласному краєзнавчому музеї. Відвідувачам розповіли про історію Херсона, його відомих жителів, цікаві факти про стару частину міста та найпопулярнішу міську вулицю – Суворова. Крім того, присутні побачили старовинні дверні ручки, шматки огорож та черепиці, які розміщувалися на будівлях, яких уже давно немає у нашому місті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.