П’ятниця, 24 Травня, 2024

«І так зійде»: у Херсоні дорожники укладали асфальт прямо в калюжі

Кінець року наближається до завершення, і відбивається процес не лише на календарному, а й фінансовому плані. Тому багато підрядників намагаються якнайшвидше освоїти бюджетні гроші й при цьому не звертати уваги на такі дрібниці, як погодні умови. Серед них – фірма з укладання асфальту, працівники якої були помічені перехожим херсонцем і стали «зірками» обласних та всеукраїнських ЗМІ. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Примітно, що на зауваження, зроблене жителем міста, працівники дорожної служби ніяк не прореагували. Незважаючи на дощ, ті продовжували кидати бітум у калюжі та трамбувати все це зверху катком. Обурений херсонець не став ні з ким сваритися, а просто опублікував відео на своїй сторінці у Facebook, відмітивши у дописі депутатів міської ради, адже саме на замовлення муніципальної влади підрядна організація проводила роботу.

Відео моментально стало вірусним та потрапило до регіональних та центральних засобів масової інформації. Втім, і реакція місцевої влади не забарилася. Виконувач обов’язків заступника міського голови Юрій Стельмашенко записав відеозвернення, де зазначив, що ремонтні роботи під дощем – це наочний приклад, коли хороша справа виконується дуже погано. Крім того, процес укладання асфальту під дощем зацікавив інспекцію з благоустрою, яка виписала ремонтникам штраф.

Чиновник підкреслив, що з керівництвом підрядної організації проведена розмова і надалі подібних ситуацій не повториться. При цьому він поспішив запевнити херсонців, що за цю роботу міський бюджет не заплатить жодної копійки.

Втім, реакція херсонців у соціальних мережах була досить іронічною. Багато хто підтверджував, що укладання асфальту в сезон дощів – абсолютно нормальне явище для Херсона та подібних прикладів можна нарахувати достатньо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.