Вівторок, 18 Червня, 2024

Масштабна реконструкція парків

Херсон, вочевидь, має не лише важливу промислову та логістичну цінність, а й є культурною меккою Півдня України. Ця культура виражається не лише у старовинній архітектурі, ресторанних закладах та набережних уздовж найкрасивішої річки Дніпро. У багатьох місцевих та приїжджих Херсон асоціюється, перш за все, з його зеленими насадженнями, пишними клумбами та просторими парками. Більше на сайті kherson-future.com.ua.

Це місця, де можна провести романтичний вечір, відпочити від суєти, або бачити красиві та багаторічні тополі та дуби. Багато хто недооцінює значущість цих громадських просторів і дуже дарма. Адже це магніт не тільки для місцевих жителів, а й потоків туристів, чий погляд приваблює пам’ятник імені Потьомкіна.

На превеликий жаль, підтримувати їх у доброму стані їх не могли багато років – “пріоритети всі були не ті”. Але 2021 порадував нас амбітними проектами з облагородження скверів і парків.

За заявою Голови Херсонської Ради Ігоря Колихаєва планується навести порядок та оновити кілька об’єктів: Шевченківський парк, Херсонська Фортеця, Богородицькі та Потьомкінські сквери.

У Потьомкінському сквері ремонт проводитиметься з серпня 2021 року: замінили плитку, встановили фонтани. Зараз встановлюють лавки, також освітлення над сквером. Попереду ще багато роботи, але, за заявою Ігоря Колихаєва, на останній сесії міської ради: “У подальші плани міської ради входить покращення інфраструктури громадських місць для комфортного проведення часу. Це пріоритет зараз для мене”

Наступна амбітна та масштабна реконструкція торкнеться парку “Херсонська Фортеця”. Керівництво міста планує оновити паркувальні зони, бігові доріжки, встановлять фонтани. Крім перерахованих вище змін планують відремонтувати Лебедине озеро, і облагородити територію навколо нього.

Після виконаних робіт найважливішим пріоритетом стане Шевченківський парк, який коштуватиме міському бюджету 100 млн гривень.

Оцінювати всі ці проекти ми можемо лише після перших великих результатів. Багато херсонців скептично налаштовані та бояться, що парки можуть втратити колишню атмосферу, свій шарм та унікальність. Але те, що сквери та історичні зелені зони для відпочинку необхідно терміново ремонтувати та облагороджувати ніхто заперечувати не стане, адже це відображає обличчя міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.