Понеділок, 20 Травня, 2024

На Херсонщині керівництво громади відмінило автобусний маршрут, але після “народного бунту” його відновило

Мешканці села Коробки, що на Херсонщині, були вкрай здивовані, коли на початку грудня звичний рейсовий автобус на Каховку припинив виходити на маршрут. Примітно, що транспортний перевізник зробив це без попередження. Коли ж селяни звернулися до керівництва Каховської громади, до складу якого входять Коробки, отримали несподівану відповідь. Виявилося, що причиною скасування рейсу стали послуги таксі: щоб дістатися міста, пасажири здебільшого викликають машини з «шашечками», через що автобус регулярно курсує порожнім. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Свою «ложку дьогтю» у транспортну кризу для мешканців Коробків внесли служби таксі. Дізнавшись, що іншої альтернативи дістатися міста немає, просто підвищили тариф на цей напрямок. Більше того, не всякий таксист погоджується подолати 10-кілометровий маршрут розбитою ділянкою (після піврічного ремонту мосту через Північно-Кримський канал у Таврійську, транспортне навантаження лягло саме на цю трасу).

Ситуація призвела до того, що минулого тижня мешканці села зустрілися з керівництвом громади на загальних зборах. За підсумками зустрічі представники влади погодилися відновити рейс «Каховка – Коробки», але з однією умовою: пасажиропотік має бути задовільним. Якщо автобус і далі курсуватиме порожнім, маршрут знову закриють.

Варто зазначити, що великий відсоток пасажирів цього рейсу складали студенти Каховського агротехнічного коледжу, розташованого у Коробках. Але вперше за довгий час навчальний процес цього року не розпочався. Причина – проблеми із системою протипожежної безпеки (коли вони вирішаться, керівництво коледжу не знає, ситуація перебувая на контролі у народного депутата В. Іванова).

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.