Понеділок, 20 Травня, 2024

На Херсонщині придумали флешмоб в підтримку лікарів

Депутати Херсонської обласної ради знайшли незвичайний спосіб масово висловити подяку всім медпрацівникам, які щодня рятують людські життя в умовах пандемії коронавірусу. Для цього був придуманий флешмоб зі спеціальним хештегом #дякую_лікарям_за_життя. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Приєднатися до флешмобу може будь-який охочий житель Херсона, області чи іншого населеного пункту України. І зробити це можна кількома способами:

1. Розповісти цікаву історію, пов’язану з медпрацівниками. Це можуть бути спогади про якогось конкретного лікаря, перебування на лікуванні або подію про врятування життя медиками, що трапилася з вашими друзями чи родичами.

2. Записати слова подяки всім представникам професії. Сказати спасибі за їхню самовіддану працю у складних умовах пандемії, за самопожертву, за врятовані життя.

3. Розповісти про власний досвід вакцинації та закликати всіх інших зробити щеплення. Адже це єдиний спосіб вийти з карантину, повернутися до нормального життя і цим дати можливість лікарям працювати у звичайному ритмі, який був до карантину.

Свою історію можна записати у форматі відеозвернення або написати текстовий пост. Головне, відзначити його хештегом #дякую_лікарям_за_життя.

Цікава ініціатива припала до душі мешканцям області. Свої історії вже розповіли кілька депутатів обласної ради, місцеві жителі: як молодь, так і пенсіонери. Про незвичайну акцію у своїх сюжетах розповіли регіональні телеканали, а також на пункті вакцинації у ТРЦ «FABRIKA»

Нагадаємо, станом на 31 жовтня у Херсонській області 66 285 лабораторно підтверджених у разі захворювання на коронавірус. З них 43 181 особа поборола недург, 21 128 – інфіковані, 1976 – померли.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.