Четвер, 23 Травня, 2024

На одному з найбільших винзаводів Херсонщини демонтують обладнання

Користувачі соціальних мереж у херсонських групах вже котрий день обговорюють відео, де відбувається розбирання обладнання на винному заводі «Агрофірма «Білозерська», розташованому в селі Дніпровському. Занепокоєння з боку херсонців та мешканців області цілком зрозуміле: це одне з найбільших підприємств регіону з виробництва вина. І якщо його закриють, це не тільки обіцяє велику втрату податкових відрахувань до бюджету, а й ліквідацію чималої кількості робочих місць. Що зараз відбувається на заводі – читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Як коментують ситуацію в адміністрації Білозерської територіальної громади, на території якої розташовано КП, про знищення виробництва не може бути й мови. За словами секретаря селищної ради Олени Козачек, на відеоролику, який вірусно поширився мережею, відбувається демонтаж застарілого обладнання, яке підлягає списанню. Чиновник попросила користувачів соцмереж не поширювати паніку та вірити лише офіційним джерелам інформації.

Проте заяви секретаря багатьом видалися не переконливими. Адже ще свіжі у пам’яті городян події, пов’язані з ліквідацією двох гігантських підприємств Херсона: бавовняного та консервного. Історія їхнього краху починалася приблизно так само, як і зараз: озвучувалася заява, що буде модернізація і все старе і занепале потрібно замінити на нове та сучасне. Як згадують херсонці, процедура вивезення стартувала дуже активно, але на зміну нічого не приїхало. Тепер про існування найбільших у регіоні комбінатів нагадують лише руїни.

Варто додати, що сьогодні залишкова продукція винзаводу «Агрофірма «Білозерська» розпродається за собівартістю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.