Понеділок, 20 Травня, 2024

Поліцейська академія для школярів почала функціонувати у Херсоні

У Херсоні на базі управління патрульної поліції в Херсонській області запрацювала поліцейська академія для школярів. Такий досвід у місті вже був декілька років тому і було вирішено знову підтримати таку ідею. Більше новин на сайті kherson-future.com.ua.

Перше заняття в академії пройшло цікаво та захопливо. На ньому були присутніми учні різних класів навчально-виховного комплексу №56. Більшість тих, хто прийшов до поліцейської академії вирішили у майбутньому поповнити лави української поліції, тому налаштовані серйозно та уважно слухати інспекторів протягом заняття.

Школярі на заняттях планують дізнатися більше про таку професію, посилити свої навички самооборони та набратися цінного досвіду.

В першу чергу, учні на занятті підписали шеврони. Потім йшла розминка, ознайомлення з різною теоретичною інформацією. Зокрема, школярам розповіли про роль та функції патрульної поліції, сказали, куди треба звертатися для захисту своїх прав.

Після цього школярі мали змогу не тільки подивитися на поліцейську амуніцію, але й приміряти її. Ця частина заняття сподобалася їм найбільше та викликала позитивні емоції. Вони одягали бронежилети, шоломи, брали у руки рацію. Це дозволило їм відчути себе справжніми патрульними.

Вихованців академії чекають насичені теоретичні та практичні заняття. Вони детальніше пізнають українське законодавство, специфіку роботи поліцейських. Окрім того, їх навчать базовим прийомам самооборони, щоб вони могли захистити себе в разі чого.

Заняття будуть побудовані таким чином, щоб школярам було насамперед цікаво. Тоді й вчити матеріал вони будуть з більшим задоволенням.

Після закінчення поліцейської академії для школярів вихованці отримають сертифікати. Такий досвід точно буде корисним для них, навіть якщо в майбутньому вони не пов’яжуть своє життя з такою діяльністю. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.