Понеділок, 20 Травня, 2024

В Скадовську чоловік самотужки зафарбовує рекламу наркотиків на будинках

Реклама наркотичних та психотропних речовин на фасадах будівель та огорож – проблема, притаманна не лише Херсонщині, а й іншим населеним пунктам України. На жаль, муніципальна влада та представники поліції не надто стурбовані цією проблемою, оскільки назви каналів у соцмережах, де готові збути наркотики, зустрічаються всюди: на дитячих майданчиках, на фасадах шкіл та дитячих садків, житлових багатоповерхівках. Посилання цих графіті спрямовані на молодь, які в пошуках розваг є основною клієнтурою дилерів. Серед мешканців регіону знаходяться ті, хто самотужки бореться з небезпечними «оголошеннями». Один з них – мешканець Скадовська Вадим Панахов. Докладніше – читайте на сайті kherson-future.com.ua.

Місцевий мешканець використовує проти граффітників їхню ж зброю: якщо ті наносять небезпечну рекламу на стіну, то Вадим її зафарбовує. Все це юнак робить самотужки: купує балончики з фарбою, регулярно проводить рейди по місту, вишукуючи написи, а виявляючи – забризкує так, щоб їх неможливо було прочитати.

Скадовчани в соцмережах вчинок Панахова назвали геройським, адже на його рахунку вже понад 200 написів. Сам Вадим себе героєм вважає, а ось потребу у допомозі відчуває. Причому не на словах, а у справі. Чоловік зізнається, що незважаючи на солідну цифру зафарбованих реклам, йому не вистачає асистента, адже роботи ще чимало. Якщо серед мешканців Скадовська знайдуться ті, хто готовий до співпраці – з ним без проблем можна зв’язатися у соціальній мережі.

Варто зазначити, що періодично на території Херсонщини проводяться акції серед представників муніципальної влади, комунальників, працівників правоохоронних органів та активної молоді із зафарбовування такої реклами. Але такі акції мають разовий характер, тоді як продавці наркотиків ведуть активність регулярно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.