Середа, 19 Червня, 2024

Правоохоронці Херсонщини готуються до незаконного проникнення мігрантів


Дев’ятнадцятого листопада в головному управлінні поліції Херсонської області відбулася нарада керівників різних правоохоронних відомств, темою якої було обговорення спільних дій у разі спроби мігрантів вторгнутися на територію Херсонщини.


Дізнайтеся про все на сайті kherson-future.com.ua.

Як повідомляє favoritekherson.co,причиною занепокоєння і підготовчих дій щодо до стримання можливих перебіжчиків стала тривожна ситуація на кордоні між Польщею та Білоруссю. 

Активний міграційний  рух вихідців з Сирії, Африки, Іраку та країн Близького Сходу, там триває з серпня, і потік мігрантів продовжує збільшуватися. Біженці прагнуть потрапити до європейських країн, зокрема, Польщі, Латвії та Литви, і зустрічають стійкий опір прикордонних загонів. 


За повідомленням з zaxid.net, восьмого листопада на  цьому кордоні була помічена нова величезна група біженців. Після кількох спроб нелегалів прорватися через обгороджений колючим дротом кордон, поляки використали проти них сльозогінний газ. Але, не факт, що це надовго зупинить людей які перебувають в жахливих умовах разом з жінками й дітьми. Тож, можна очікувати будь-яких дій.

Херсонські правоохоронці з огляду на ситуацію з сусідами, вирішили заздалегідь подбати про безпеку наших кордонів і розглянути усі можливі ситуації, які можуть виникнути поблизу території Херсонщини.


Особливе занепокоєння викликає сухопутна та водна територія, що межує з окупованим Кримом.


Під час обговорення було визначено алгоритм спільних заходів з протидії, якщо це стане потрібним.


Представники нацгвардійців, керівники прикордонної, міграційної і служби з надзвичайних ситуацій відзвітувались про свою готовність забезпечувати порядок і безпеку херсонців.

Керівник поліції області, що головував на нараді, теж виразив повну готовність відомства, достатність засобів і людської сили для врівноваження ситуації у разі її загострення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.