Понеділок, 20 Травня, 2024

Реконструкція Потьомкінського скверу потребує додаткового фінансування

Як повідомляє kherson-future.com.ua, у міськраді планують виділити додаткові кошти на поточну реконструкцію скверу ім. Потьомкіна – улюбленого місця херсонських театралів та молодих пар, які традиційно приїжджають сюди на фотосесії.

Цікаве на сайті

Потьомкінський сквер з’явився ще 1840 року. Його територія вже тоді була розпланована так, що алеї, перетинаючи, сходилися біля пам’ятника Григорію Потьомкіну, встановленому раніше.

У двохтисячних роках у сквері з’явився фонтан та кілька сучасних романтичних композицій, котрі стали улюбленими фотозонами для закоханих пар. Кам’яне серце, лава з безліччю замків, металева карета, лава примирення, сидіти на якій можна було притулившись один до одного, – все це було демонтовано під час реконструкційних робіт, на які було виділено 14000000 бюджетних грошей.

Демонтовані споруди обіцяли перенести в іншу локацію, щоб вони й надалі радували око місцевих романтиків. Можливо, новим місцем проживання для них стане Покровський сквер, розташований якраз неподалік Палацу одружень. А в концепцію оновленого скверу вони не вписуються.

Тут планують облаштувати нові пішохідні доріжки, дитячі ігрові комплекси, зелені зони та два сучасні фонтани. Один плаский музичний фонтан благодійний фонд нинішнього мера “Нам тут жити” презентував херсонцям якраз до святкування дня міста.

За задумом Ігоря Колихаєва, окрім Потьомкінського скверу, у Херсоні мають бути реконструйовані також Шевченківський парк та Покровський сквер.

Зважаючи на все, грошей на всі необхідні роботи не вистачило.

У міськраді планують виділити на подальші роботи ще близько дев’яти мільйонів.

Херсонцям лишаюься сподівання, що після втрати свого первісного вигляду, новий, сквер їх не розчарує.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.