Понеділок, 20 Травня, 2024

«Швидкість на око» – Херсоном курсує маршрутка з непрацюючою приладовою панеллю

Сервіс херсонських маршруток часто стає надбанням гласності не тільки у соцмережах, а й у засобах масової інформації. То водії регулярно хамлять пасажирам, то починають скандал через відсутність здачі, а то й зовсім можуть завдати каліцтва. Наприклад, нещодавно на вулиці Іллюші Кулика стався такий інцидент, коли на зупинці «Хлібзавод» маршрутник наїхав на ногу чоловікові, внаслідок чого його госпіталізували на «швидкій». А цього тижня черговий перл видав водій автобуса за 17 маршрутом: один із пасажирів зафіксував на камеру, що в транспортному засобі не працює приладова панель. Виходить, що швидкість вимірюється не інакше, як на око. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

Незважаючи на те, що водій виїхав на маршрут із грубим порушенням Правил дорожнього руху, херсонців абсолютно не дивує така ситуація. Так само, як і той факт, що цей транспортний засіб зовсім примудряється проходити технічний огляд і обслуговувати пасажирів. До такого «сервісу» городяни просто звикли.

Ще свіжа у пам’яті історія, як кілька років тому у маршрутці №7 місцева мешканка стала учасницею небезпечного для життя «атракціону». Під час руху під нею просто просіла підлога, залишивши тріщину з видом на асфальт, що пробігає під ногами. А колеса, що відлітають у міського громадського транспорту, і зовсім стали звичною справою. Один із таких інцидентів трапився у лютому цього року – колесо вискочило з «ГАЗелі» прямо на ходу і влетіло в авто, що проїжджало позаду.

Тому херсонцям залишається сподіватися лише на муніципальний транспорт. Проте кількість придбаних автобусів на сьогоднішній день ніяк не можуть задовольнити потреби всіх маршрутів. Як підсумок: поки що міській владі залишається співпрацювати з приватними перевізниками, стан транспортних засобів яких в окремих випадках просто жахливий.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.