Вівторок, 18 Червня, 2024

«Телебачення Торонто» розповіло, чим унікальне село Великі Копані на Херсонщині

Багатьом жителям регіону відоме село Великі Копані завдяки найбільшому сільськогосподарському оптовому ринку. Проте нещодавно стала відома ще одна цікава особливість населеного пункту. Виявляється, тут усі керівні посади обіймають представниці прекрасної статі. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.com.ua.

“Дівчатка, на нараду”, – така звична фраза щодня звучить на адресу керівників департаментів та відділів місцевої сільської ради. Голова ОТГ, начальниця комунального підприємства, завідувачка амбулаторії та навіть шериф – виключно жінки. Керівник громади Валентина Костенко в жодному разі не хоче применшувати значущість праці чоловіків для розвитку села, але так уже складається історично, що на вакантні посади через конкурс подавали заявки лише представниці прекрасної статі. Проте сильна половина людства також не сидить без діла – на них лежить відповідальність за ручну працю, бо у селі більшість жителів займаються вирощуванням сільгосппродукції на городах чи теплицях для подальшої реалізації.

Втім, нещодавно унікальність Великих Копанів у доброму значенні цього слова зруйнував 30-річний Андрій Пономаренко. Він переїхав жити та працювати до села з іншого регіону. Тут він зустрів своє кохання, одружився, а тепер працює завідувачем відділу культури. Крім того, керівництво ОТГ клопотало про виділення молодій сім’ї власного житла.

А ось інспектор з охорони правопорядку у громаді Неоніла Кудревська абсолютно не відчуває на собі тягар чоловічої професії. Як зізнається шериф, якщо її просять про допомогу, вона завжди відгукується, тому на такій посаді почувається комфортно.Інші деталі про унікальність села Великі Копані можна побачити за посиланням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.