Субота, 21 Травня, 2022

На Херсонщині підняли вартість проїзду в маршрутках, і це не межа

В обласному центрі вартість проїзду у громадському транспорті зросла з 6 до 8 гривень. Це рішення 27 січня було ухвалено на засіданні виконавчого комітету Херсонської міської ради. Тариф діятиме як для великих, так і малогабаритних маршруток. Крім того, зміни в ціні на транспортний квиток спіткали і міжміські маршрути. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

Зокрема, каховським перевізником на 5 гривень було піднято тариф на квиток за маршрутами «Каховка – Нова Каховка» та «Нова Каховка – Берислав». Замість 25 гривень пасажири тепер платитимуть 30. А з урахуванням послуг автостанції, ціна виходить ще вищою – 35 гривень.

Загалом по регіону подорожчання торкнулося абсолютно всі міжміські рейси у середньому на 20%. Без змін поки що залишилися лише міжобласні маршрути та вартість проїзду у міському транспорті Каховки. Втім, каховським пасажирам довго радіти з цього приводу не доведеться, оскільки місцевий перевізник уже клопотав питання підвищення на найближче засідання виконкому.

Головна причина подорожчання, за словами керівництва автотранспортних підприємств, – різкий стрибок цін на пальне. Більше того, залежно від зростання їхньої вартості буде збільшуватися і ціна проїзду. При цьому вони абсолютно впевнені, що наступний стрибок уже не за горами, а отже, і нове подорожчання.

Також варто зазначити, що зміниться вартість проїзду і у херсонських тролейбусах. З 1 липня вартість квитка становитиме 6 гривень.

Нагадаємо, питання щодо підвищення тарифів на транспортні перевезення виконавчим комітетом Херсонської міської ради переносилося неодноразово. Як стверджували чиновники, питання відкладалося на невизначений термін через регулювання деяких юридичних питань.

Latest Posts