Понеділок, 20 Травня, 2024

На Херсонщині підняли вартість проїзду в маршрутках, і це не межа

В обласному центрі вартість проїзду у громадському транспорті зросла з 6 до 8 гривень. Це рішення 27 січня було ухвалено на засіданні виконавчого комітету Херсонської міської ради. Тариф діятиме як для великих, так і малогабаритних маршруток. Крім того, зміни в ціні на транспортний квиток спіткали і міжміські маршрути. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

Зокрема, каховським перевізником на 5 гривень було піднято тариф на квиток за маршрутами «Каховка – Нова Каховка» та «Нова Каховка – Берислав». Замість 25 гривень пасажири тепер платитимуть 30. А з урахуванням послуг автостанції, ціна виходить ще вищою – 35 гривень.

Загалом по регіону подорожчання торкнулося абсолютно всі міжміські рейси у середньому на 20%. Без змін поки що залишилися лише міжобласні маршрути та вартість проїзду у міському транспорті Каховки. Втім, каховським пасажирам довго радіти з цього приводу не доведеться, оскільки місцевий перевізник уже клопотав питання підвищення на найближче засідання виконкому.

Головна причина подорожчання, за словами керівництва автотранспортних підприємств, – різкий стрибок цін на пальне. Більше того, залежно від зростання їхньої вартості буде збільшуватися і ціна проїзду. При цьому вони абсолютно впевнені, що наступний стрибок уже не за горами, а отже, і нове подорожчання.

Також варто зазначити, що зміниться вартість проїзду і у херсонських тролейбусах. З 1 липня вартість квитка становитиме 6 гривень.

Нагадаємо, питання щодо підвищення тарифів на транспортні перевезення виконавчим комітетом Херсонської міської ради переносилося неодноразово. Як стверджували чиновники, питання відкладалося на невизначений термін через регулювання деяких юридичних питань.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.