Понеділок, 20 Травня, 2024

Стан закуплених мером Херсона б/у автобусів з Європи – залишає бажати кращого

З настанням нового року до Херсона прибули б/у автобуси, придбані в Німеччині за бюджетні гроші громади. Як повідомляв мер міста Ігор Колихаєв, незважаючи на пробіги, транспорт перебуває у відмінному стані і таким комунальним автопарком не можуть похвалитися багато міст України. Проте фотографії, які нещодавно потрапили в мережу, говорять про протилежне: вид та технічний стан «європейців» – не дуже. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

Незважаючи на обіцянки міського голови до лютого вивести придбані «MAN» на транспортні маршрути, автобуси, як і раніше, знаходяться на території КП «Херсонкомунтранссервіс». За словами працівників підприємства, техніка з Німеччини прибула в дуже поганому стані та потребує ремонту. Але вся біда в тому, що ремонтувати її просто нема кому – на базі автопарку відсутні кваліфіковані фахівці.

Втім, проблема не лише у цьому. На сьогоднішній день автобуси не розмитнені. Крім того, існує дефіцит водіїв, які б керували цим транспортом на маршрутах. Причина нестачі кадрів – масові звільнення не вакцинованих співробітників «Херсонкомунтранссервісу», а нові на роботу влаштовуватися не поспішають.

Нагадаємо, 10 автобусів «MAN» із Німеччини прибули до Херсона 3 січня. Ціна одного автобуса складає 8900 євро. Мер Херсона Ігор Колихаєв особисто проінспектував техніку та залишився нею задоволений, особливо відзначивши спеціальну низьку посадку, кондиціювання та підігрів салону, місця для людей з обмеженими можливостями, кнопку для зв’язку з водіями та спеціально відведений простір для багажу. Але як розповідають у КП «Херсонкомунтранссервіс», для інспекції меру було надано найнеубитішого з 10 куплених «європейців».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.