Четвер, 23 Травня, 2024

Повернути скасований рейс, а потім знову його скасувати: дії керівництва громади на Херсонщині

В ухваленні рішень влада Каховської об’єднаної територіальної громади демонструє наочну непостійність. Буквально за півтора тижні керівництво ОТГ відмінило нерентабельний автобусний рейс, відновило його, а потім знову відмінило. Що стало причиною і чому так відбувається – читайте на сайті kherson-future.

Транспортне сполучення між Каховкою та Коробками (село входить до складу об’єднаної територіальної громади) становить лише 10 кілометрів. Щодня цим маршрутом курсує автобус місцевого перевізника. Проте за останні кілька місяців рейс став збитковим. Все тому, що частина студентського пасажиропотоку відсіялася через простої Каховського агротехнічного коледжу, який має проблеми із пожежною безпекою і досі не функціонує. А місцеве населення замість маршрутки обирає можливість добиратися до міста на таксі (вартість проїзду, розділена на чотирьох пасажирів, плюс-мінус рівносильна ціні за квиток).

Тому керівництво громади без попередження скасувало рейс, вважаючи, що проблем від цього не буде. Але вони почалися. А допомогли їх створити самі таксисти, які вчули власну вигоду і підняли ціну за проїзд до Коробків. Варто зазначити, що не кожен водій навіть за завищеним тарифом був готовий їхати в село. Все тому, що завдяки піврічному ремонту мосту через Північно-Кримський канал у Таврійську, основне навантаження лягло саме на цю трасу, щедро нагородивши її ямами та вибоїнами.

Не бажаючи миритися з таким станом справ, 9 грудня у Коробках відбулися збори місцевих жителів із представниками влади. Останні пішли їм на зустріч та погодилися повернути рейс. Але обіцянка протрималася лише кілька днів. 15 грудня у соцмережі з’явилося повідомлення про те, що автобус на маршрут «Каховка – Коробки» не виходитиме. Причина – низький пасажиропотік. Але мешканці села з цим не згодні, стверджуючи, що наповнюваність маршрутки була гарною.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.