Понеділок, 20 Травня, 2024

Тепло в херсонських багатоповерхівках з’явиться через 10-14 днів

Незважаючи на те, що в Херсоні старт опалювального сезону офіційно було призначено на 1 листопада, батареї у квартирах мешканців обласного центру, як і раніше, холодні. За словами заступника мера Володимира Пепеля, тепло до багатоповерхівок надійде не раніше, ніж через 10-14 днів. І причин цього кілька. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Як коментує ситуацію Пепель, на сьогоднішній день у Херсоні ведуться перевірки систем трубопроводів, усунення засорів та повітряних заглушок. У середньому така процедура триває близько двох тижнів. Додаткові проблеми створює неготовність товариств співвласників багатоквартирного будинку приймати теплоподачу. З настанням останнього осіннього місяця, близько 20 ОСББ не завершили ремонтні роботи з усунення недоліків у системі опалення. Така сама кількість – досі не склала акти про завершення ремонту.

Також заступник міського голови висловив припущення, що затягнування процесу ремонтнх робіт в ОСББ може бути спеціально спланованою акцією. Адже якщо в листопаді, поки немає сильних морозів, залишити засувку без змін і тим самим не пускати по батареях тепло, то можна заощадити по оплаті за комунальні платежі.

Втім, поки товариства багатоквартирних будинків вирішують ремонтні питання, тепловики мають свої турботи. Адже насамперед довгоочікуване опалення потрібно подати до закладів соціальної сфери: садків, шкіл, лікарень, бюджетних організацій. Більшість із них опалюються за допомогою автономних котелень, і зараз триває процедура їхнього розпломбування.

Поки що учні шкіл та ВНЗ перебувають на дистанційному навчанні, але це не є приводом для перенесення опалювального сезону. Адже навіть порожні класи та кабінети потрібно регулярно прогрівати.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.