Понеділок, 20 Травня, 2024

У громадських місцях Херсона планують встановити питні фонтанчики та бювети

Аномальною погодою влітку у нашому регіоні вже нікого не здивувати. І одним з ефективних способів врятуватися від виснажливої ​​спеки і не отримати тепловий удар у цей період є підтримання водного балансу в організмі. Для великих міст велика кількість питних фонтанчиків у місцях масового скупчення – справа звична. А от у Херсоні цей проект лише починають реалізовувати: за розпорядженням мера протягом року в обласному центрі таких конструкцій має з’явитися щонайменше десять. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

Йдеться не тільки про можливість для херсонців вгамувати спрагу в спекотний період часу, але і при необхідності – набрати води в необхідній кількості. Тому перед міським водоканалом та управлінням капітального будівництва стоїть завдання встановити не лише питні фонтанчики, а й бювети.

При цьому, як наголосив міський голова Ігор Колихаєв, ці конструкції повинні мати спільну стилістику та вписуватися в екстер’єр парків та скверів Херсона. Відповідальність за це покладено на головного архітектора Херсона, котрий створить екскізи.

Повідомляється, що найближчим часом буде складено список місць, де заплановано встановлення питних точок. Головний акцент буде зроблено на місцях масових скупчень городян. Крім цього, фонтанчики та бювети будуть обладнані антивандальними пристроями та камерами відеоспостереження. Тому демонтувати метал і здати його в пункт прийому шахраям не вдасться.

Влада обіцяє реалізувати проект протягом 2022 року.

На сьогоднішній день в обласному центрі функціонує лише один бювет, де можна набрати у пляшку води або вдосталь попити. Він розташований на вулиці Арктичній. Що стосується фонтанчиків, де можна вгамувати спрагу, то два з них працюють у парку Слави, і стільки ж – у Гідропарку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.