Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні хочуть демонтувати єдине у місті колесо огляду

В обласному центрі на території Херсонської фортеці заплановано створення урбан-парку. Про це свідчить рішення міськради, ухвалене депутатами 15 грудня 2021 року. Створення території, де в одному місці буде зібрано популярні локації вуличних культур, безумовно, корисний для міста проект. Однак у результаті очікується демонтаж єдиного у Херсоні колеса огляду, що функціонує в парку з 1970-х років. Як на цю ситуацію прореагували влада та прості городяни – читайте на сайті kherson-future.com.ua.

За словами співзасновника парку Вадима Калініченка, згідно з рішенням виконкому, починаючи з 1 січня 2022 року договір оренди з власником атракціонів має бути припинено, а сам комплекс – повністю демонтований до 21 січня. Хоча офіційного розпорядження підприємець поки що не отримав. У тому числі не були озвучені причини розірвання документу. Калініченко намагався потрапити на засідання до чиновників, де вирішувалася доля атракціонів. Але ні завітати до зборів, ні тим більше виступити там йому можливості не надали.

Херсонець Юрій Ольховенко вважає, що демонтаж колеса огляду – не найкраща ідея, оскільки він є однією з візитівок парку, куди щодня приходять сотні городян проводити своє дозвілля. «Причина прибрати колесо має бути дуже вагомою. Наприклад, аварійність конструкції. Але якщо воно справне, то нехай і надалі приносить радість херсонцям. Особливо дітям», – вважає Юрій.

Вадим Калініченко спростовує інформацію, що атракціони перебувають в аварійному стані. Комплекс регулярно проходить технічні перевірки (остання була порівняно недавно – навесні 2021 року), що засвідчують підтвердження комісій.

Дивує і той факт, що договір між підприємцем та міською владою розрахований ще на рік. Але за словами останньої, якщо документ не буде розірвано достроково, це буде зроблено у судовому порядку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.