Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні очікується поповнення громадського транспорту

Однією з найбільших проблем Херсона є транспорт і з цим погодяться всі містяни. То його критично не вистачає, то відбуваються якісь серйозні пошкодження, то з’являються різноманітні проблеми з водіями тощо. Подробиці – на сайті kherson-future.com.ua.

Для того, щоб хоч якось виправити цю складну ситуацію прийняті деякі заходи. В першу чергу, у місті очікується поповнення громадського транспорту – автобусів і тролейбусів.

Міський голова Херсона Ігор Колихаєв повідомив, що зараз у Німеччині працюють херсонські спеціалісти, метою яких є відбір автобусів для нашого міста. У планах І. Колихаєва створити власний комунальний автопарк, автобуси якого будуть регулярно задовольняти потреби населення у переміщенні, та позбутися проблеми з транспортом у Херсоні.

Наразі ведуться переговори з однією великою німецькою компанією, щоб закупити кілька десятків автобусів, які вже використовувалися, але мають гарний стан і цілком придатні для подальшого використання. Вони коштують значно дешевше за нові, але своїми характеристиками задовольняють усі сучасні вимоги.

Ці автобуси працювали близько 10 років у місті Роттердам, мають 43 місця для сидіння, відрізняються зручністю, комфортом. Там низька підлога, зручні сидіння, кондиціонери та інше необхідне наповнення.

Перша партія включає 10 штук. При приїзді до міста автобуси пройдуть повний технічний огляд, детейлінг. Міський голова сподівається, що вже у січні містяни зможуть побачити на вулицях нові автобуси.

Окрім того, у Херсоні з’являться і нові тролейбуси. До Нового року має прибути перший, до середини січня – ще п’ять. А пізніше у місті з’являться й інші тролейбуси.  

Якщо все буде йти за цим планом, то місто зможе якщо не повністю, то хоча б частково розв’язати болючу проблему Херсона та отримати сучасний, комфортний транспорт для своїх потреб. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.