Понеділок, 20 Травня, 2024

Компанія Smart Maritime Group вклала у Херсонську верф понад 20 млн. гривень

Як відомо, провідною галуззю економіки Херсона являється суднобудування. У місті весь час намагаються розвивати цей напрям та вдосконалювати його. Щоб дізнатися більше переходьте на наш сайт kherson-future.com.ua.

Оскільки ця галузь справді має значний потенціал, туди інвестуються значні кошти. Компанія Smart Maritime Group вклала понад 20 млн. гривень у розвиток Херсонської верфі. Зазначене підприємство становить собою найбільшу суднобудівну українську компанію, яка добре відома в нашій країні та за кордоном. Вона співпрацює та виконує замовлення для величезних компаній у Нідерландах, Великобританії тощо. До складу SMG входить не лише Херсонська верф, але й Миколаївська.

У цьому році сталися серйозні зміни на Херсонській верфі, яка сьогодні стрімко розвивається та змогла зарекомендувати себе як надійного партнера багатьох відомих компаній. Точніше, був успішно завершений капітальний ремонт покрівлі елінгу верфі – споруди, призначеної для цілорічного процесу будування, зберігання, а також ремонту суден.

Площа проведених робіт склала понад 10 тисяч квадратних метрів, що дійсно вражає. Окрім цієї значної зміни, було модернізовано, вдосконалено наявну газорізальну машину шляхом встановлення сучасної системи плазмового різання. Вона дозволяє пришвидшити роботу та суттєво зменшити експлуатаційні витрати. Її ефективні функції та потужні характеристики допомагають виконувати поставлені завдання якомога якісніше та швидше.   

Такі інновації та зрушення допоможуть підвищити точність виконуваних завдань, що, своєю чергою, дозволить відповідати заявленим високим вимогам замовників.

Генеральний директор компанії спокійно висловлюється щодо витрат і стверджує, що ці вклади допоможуть без остраху дивитись у майбутнє, привернути увагу нових, серйозних клієнтів і задовольнити їх очікування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.