П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Херсоні перевірили стан захисних споруд цивільного захисту. Для експлуатації придатні одиниці

У мерії Херсона обстежили кількість сховищ, що розташовані на території громади. Всього таких приміщень нараховано 139: 138 захисних приміщень на випадок НС та одне, здатне укрити від радіації, що розташоване у селі Садове. Однак більша частина з цього списку перебуває в незадовільному стані: приміщення або не має балансоутримувача, або він просто не стежить за станом притулку. Докладніше про це читайте на сайті kherson-future.

При моніторингу захисних споруд основну увагу чиновники приділили перевірці: входів та виходів, системі вентиляції та водопостачання, каналізації та опалення, зв’язку. У результаті зі 139 приміщень придатними для повноцінної експлуатації виявилися одиниці.

Наприклад, у підвальному приміщенні видавництва «Наддніпрянська правда» є досить містке укриття, але вже довгі роки воно затоплено. Також чимало таких, що вже довготривалий період перебувають у занедбаному стані, ставши місцем складування чисельного мотлоху та сміття.

Втім, є й такі укриття, балансоутримувачі яких відповідально підготували приміщення на випадок можливої ​​надзвичайної ситуації. Один із прикладів – укриття у лікарні імені Карабелеша. Тут за потреби можуть сховатися до 300 осіб. Приміщення обладнане водопроводом та баками із запасом води. Також тут є дизельний генератор для забезпечення електрикою, якщо будівля буде знеструмлена.

У мерії зазначили, що запущені бомбосховища в Херсоні потрібно привести до ладу. При цьому наголосили, що більшість приміщень, де є проблеми, є приватними об’єктами. Тих же, що перебувають на балансі громади, налічується лише 17. Їхній стан оцінили як задовільний. Однак на випадок НС ці приміщення здатні вкрити виключно своїх працівників.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.