Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні заплановано заходи в рамках кампанії проти гендерно зумовленого насильства

Тема насильства актуальна сьогодні не лише для України, але й для всього світу. Кожного року від насильницьких дій потерпають тисячі людей із різних куточків світу. Міжнародна спільнота намагається усілякими методами привернути увагу до неї, аби ситуація покращувалася. Щоб дізнатися більше переходьте на наш сайт kherson-future.com.ua.

У рамках міжнародної кампанії «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства», яка розпочинається кожного року з 25 листопада, в Україні буде проведено чимало різноманітних заходів та акцій.

Херсон також долучається до цієї кампанії, тому в місті запланували декілька основних заходів, які мають успішно реалізуватися завдяки спільним діям органів влади та представників громадськості.

У планах – створення маніфесту на вул. Суворова, головним питанням якого буде домашнє насильство. Завдяки спеціальній встановленій тематичній зоні, усі охочі матимуть змогу висловитися та підтримати тих, хто знаходиться у скрутному становищі через насильство.

Зокрема, люди зможуть написати свої думки щодо протидії домашньому насильству, побажання тим, хто зіткнувся з цією проблемою, та заклики до викорінення агресії та негативу, які спричиняють жахливі наслідки.

Цінну інформацію, яку можна буде зібрати таким чином, планують використати для створення відповідної всеукраїнської реклами соціального напрямку.

Учасники такого заходу отримають інформаційні буклети та зможуть зробити світлини для соціальних мереж з хештегом #Херсон_проти_насильства. Це допоможе привернути увагу більшої кількості людей до цього питання. Окрім цього, серед опублікованих дописів із таким хештегом буде обрано трьох осіб, які отримають подарунки від Фонду ООН у галузі народонаселення.

Також заплановано показ документального фільму на тему домашнього насильства, про деталі якого повідомлять пізніше. Додатково в освітніх закладах будуть проведені інформаційні години, лекції щодо насильства проти жінок, булінгу тощо.

Усі передбачені заходи мають сприяти визнанню наявних соціальних проблем і розробці ефективних шляхів для їх розв’язання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.