Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні зі старого «кукурудзника» зробили арт-об’єкт

Старенький «АН-2», який роками іржавіє на території херсонського аеропорту, ініціативна група вирішила перетворити на одну з візитівок регіону. Силами художниці Уляни Кушнір сірий та зі слідами корозії літак перетворили на яскраву фотозону, яка незабаром почне зустрічати туристів. Докладніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Списаних кукурудників на полігоні міського аеропорту розташовано близько двадцяти. Але одному з них пощастило не тільки знайти друге життя, а й стати туристичним магнітом для туристів, які прибувають до Херсона. Після підготовчих робіт у вигляді шліфування та ґрунтовки, пензлики талановитої художниці Уляни Кушнір зобразили на «залізному птахові» всі символи таврійського краю. Тут знайшлося місце херсонським кавунам, Олешківським піскам, морям та водоймам, лісам та степам Херсонщини. І все це – на 200 квадратних метрах металу.

За словами художниці, на реалізацію такого масштабного проекту було закуплено матеріалів на 50 тисяч гривень. Гроші на ініціативу здавали небайдужі херсонці. На сьогоднішній день всі зовнішні роботи підійшли до кінця. Тепер активісти перейшли до облаштування внутрішнього простіру. Що саме там буде – ще не вирішили. Серед варіантів: затишна кав’ярня, музей авіації, квест-кімната. Крім того, адміністрація херсонського аеропорту має намір підселити до «кукурудзника» ще й вертоліт, створивши тим самим комплекс арт-об’єктів.

Розписані літальні апарати стануть чудовим місцем для селфі серед туристів. Отримати яскраві фотографії на їхньому фоні можна буде не лише вдень, а й уночі, оскільки об’єкти висвітлюватимуться прожекторами. А додатковий ефект створять нанесені спеціальні фарби, які здатні світитись у темряві.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.