П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Херсоні з`являться незвичні пішохідні переходи

На комісії в міськраді розглядали нову ініціативу, направлену на покращення умов для безпечного пересування пішохідними переходами у Херсоні. 

Читайте новини на сайті kherson-future.com.ua.

Пропозицію виніс зам голови однієї з постійних комісій міськради, депутат з команди “НТЖ” чинного мера Ігоря Колихаєва , а з жовтня поточного року очільник херсонської облорганізації партії Удар – Іван Бебко. 

Ним було запропоновано розбудувати в місті, конкретно, у районах з освітніми, медичними та муніципальними закладами, нові пішохідні переходи підвищеного рівня. Висота дорожнього полотна на таких переходах буде дорівнювати висоті тротуару. Переходи європейського зразка вважаються більш безпечними.

Про це повідомляє http://most.ks.ua/

Депутати цю інновацію підтримали. Цікаво, скільки часу піде на проектування, знаходження коштів і розбудову. Але принаймні один з переходів пан депутат пообіцяв облаштувати за власні гроші. Мова йде про перехід біля багатопрофільної гімназії №20 ім. Б. Лавреньова в Суворовському мкр.

Якщо за справу візьмуться досить активно, то скоро в цьому плані херсонські вулиці не поступатимуться столичним, де вже розбудовано такі європейські пішоходники. 

Є й певні нюанси. Такі переходи роблять з дорогої тротуарної бруківки. Але пан Бебко, акцентує уваги на тому, що використання цього не дешевого матеріалу раціонально аргументовано, адже бруківка не потребуватиме постійного підфарбовування.

Довідкова інформація

Підвищені переходи майже на чверть зменшують кількість дтп з постраждалими пішоходами. Адже водії, наближаючись до зони підвищення, змушені зменшувати швидкість. 

Нові переходи будуть дуже зручними й для самих пішоходів, особливо для людей з обмеженими можливостями, пенсіонерів, матусь із дітьми на візках, велосипедистів та власників гіроскутерів і електросамокатів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.