Понеділок, 20 Травня, 2024

У Херсоні на офісах і кафе з’явилися наклейки про вакцинований персонал

Минулого тижня в торгових центрах, офісах, барах і ресторанах Херсона стали з’являтися наклейки, що оповіщають про те, що їх співробітники вакцинувались проти COVID-19. Такі стікери спеціально розробили в Міністерстві охорони здоров’я, щоб оповіщати, які організації пройшли вакцинацію, а також закликати інші підприємства робити аналогічно. Детальніше – на сайті kherson-future.com.ua.

Як відомо, з 15 жовтня Херсонська область першою в Україні офіційно увійшла в «червону» зону епідеміологічної небезпеки. Це вплинуло на посилення карантинних заходів щодо жителів регіону. Зокрема, обмеження торкнулися і приватних підприємців. В таких умовах безперешкодна робота бізнесу забезпечується лише одним шляхом: в разі 100% вакцинації всього персоналу. А якщо підприємство працює в сфері обслуговування, то підтвердження про щеплення повинно бути і у відвідувачів закладу.

Варто відзначити, що якщо на підприємстві виявили бажання вакцинуватися всі співробітники, а колектив налічує більше, ніж 50 осіб, то керівник може замовити приїзд мобільної бригади медпрацівників безпосередньо в офіс. Для цього необхідно подати заявку в call-центр Міністерства охорони здоров’я – 0 800 60 20 19.

Після проведеної вакцинації підприємство отримує інформаційний стікер. Також такі наклейки можна скачати самостійно за посиланням.

Як зазначає головний санітарний лікар Херсонщини Юрій Ромаскевич, у області є лише один сценарій, щоб швидко «вистрибнути» з «червоної» зони: обов’язкова вакцинація і суворе дотримання правил протиепідемічних заходів (носіння маски в громадських місцях, миття рук, регулярне використання антисептиків). Якщо більшість жителів будуть дотримуватися такого плану, то через півтора-два тижні Херсонська область може повернуться в «помаранчеву» епідеміологічну зону. Але якщо жителі регіону продовжать ігнорувати правила, то новий 2022 рік ми зустрінемо в «червоній» зоні з посиленими обмеженнями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.